1. Anasayfa
  2. REHBER Ve YARDIM
Trendlerdeki Yazı

Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın

Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın
Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın
5

Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın


Merhabalar, bu makaleyi yazmamın üzerinden 3 sene geçmiş ve yine Steam üzerinde bildiğiniz gibi kış indirimleri “Winter Sale” başladı. Bu indirimde “Kış İndirimi 2021/Winter Sale 2021” Keşif Kuyruğu Kart Kasma mümkün (Sadece Kış indirimlerinde değil bir çok büyük indirimde bu geçerli Cadılar Bayramı, Güz, Bahar gibi.). Bu sayede çeşit çeşit takas kartları ve hediyeler kazanabiliyoruz. Her etkinlik zamanında Steam keşfet kısmında 1 keşif kuyruğu tamamlamanız (Keşif Kuyruğu Kart Kasma) karşılığında 1 koleksiyon kartı kazanıyorsunuz ve gün içerisinde 3 kere bu kuyruğu tamamlayarak 3 kart sahibi olabiliyorsunuz(3 limit olayı her indirimde aynı olmayabilir bazen 1’de olabiliyor).

Buraya kadar güzel fakat her kuyrukta 11 adet oyun gösteriliyor ve her oyun geçişinse belli bir süre beklemek zorunda kalıyoruz. Haliyle çoğu kişiye kuyruğu tek tek geçmek meşakkatli görünüyor. Şahsen bana da çok zor geliyor. 11 * 3’ten 33 oyunu gezmek demek. Eeee birde birden fazla hesabınız varsa bu sayı daha da artacaktır :)

O zaman doğru yerdesiniz :) Aşağıda anlatacağım Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın için 2 farklı yol ile yaklaşık 20 saniye içinde 3 kartı rahatlıkla kasabilirsiniz.

Yöntem 1: Tampermonkey ile Steam Steam Keşfet Kısmında Kart Kasma

Öncelikle tarayıcınız için tampermonkey eklentisi kurmanız gerekmekte. Eklenti linkini vermeme sebebim farklı tarayıcılar kullanmanızdan ötürüdür. Chrome, Edge, Safari, Mozilla, Opera , Uc Browser gibi tarayıcılar desteklemektedir bunlar dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız geçici süreliğine bu tarayıcılardan birisine geçebilirsiniz.

Anlatım videosu;

Tampermoney eklentisini kurduğumuz vakitten sonra Buraya tıklayarak js uzantılı dosyamız indiriyoruz ve tampermonkey’e ekliyoruz. Sonra ki aşama da ise tarayıcı da eklenti aktif halde iken keşfet sayfasına geliyoruz ve eklentinin işini yapmasına izin veriyoruz. Kuyruğun kısa süre de tamamlandığını göreceksiniz.

Yöntem 2: Idle Daddy Uygulaması ile Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın

Idle Daddy mobil uygulaması ile sadece keşfet kısmında kart kasmakla kalmıyorsunuz. Eğer Steam kütüphanenizdeki oyunlarda kart düşürme hakkınız varsa o oyunlarda da kartları düşürebiliyorsunuz. Biliyorsunuz bir oyunda kart düşürebilmek için belli bir zamanın geçmesi lazım ve bir anda bütün kartlarda düşmüyor. Şahsen ben bu uygulama sayesinde 5000’e yakın belki daha da fazla kart düşürdüm. eğer inanmıyorsanız Steam hesabım => MyscherzoTR

ve aynı zamanda oyunlarda da süre kasabilirsiniz. Uygulamayı nasıl kullanacağınız ile alakalı bir makale paylaşmıştım buradan nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz => Idle Daddy Kullanımı

Yukarıda verdiğim linkten Iddle Daddy nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizi veya zaten bildiğinizi varsayıyorum. Ve nasıl steam keşfet kısmından kolay kart düşerebileceğinizi anlatmaya geçiyorum.

Steam Kesfet Kisminda Idle Daddy ile Kart Dusur

1-) Program giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan alt alta olan 3″.” noktaya tıklayın ve açılan kısımda “Otomatik Keşif Kuyruğuna” tıklayın

Keşif Kuyruğu Kart Düşürme

2-) Karşınıza gelen ekranda “OTOMATİK KEŞİF KUYRUĞUNA” basmanız yeterli olacaktır. Keşif Kuyruğu Kart Kasma için; Yöntem 2, Yöntem 1’e göre daha kolay fakat her zaman çalışmayabiliyor. İlk yöntem daha sağlıklı.

Bu tür “Steam Keşfet Kısmında Uğraşmadan Kart Kazanın” yazıların devamı için bizlere destek olmaya ne dersin? Sosyal medya üzerinden arkadaşlarınla paylaşarak bizlere destek olabilir ayrıca arkadaşlarına da yardımcı olabilirsin :)

5/5 - (2 Oy)

Boş vakitlerinde technovadi.com sitesinde makale yayınlayan birisi

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

  1. adamsın

  2. 02 Temmuz 2022

    teşekkr ederim .ok işime yaradı bu indiirmlerde

  3. teşekkürler hızlı bir şekilde kart kasıorum

  4. ayar yapıyorsun ve sonrasında tek tuşla çayını kahveni iç o kartları kassın :)

  5. kart kasacağım zaman bu yazıyı okuyuyorum yeni steam kış indirimlerinde yine lazım oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir