1. Anasayfa
  2. MAKALE

Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği Nedir ? Neşe Jetonları Kazanma

Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği Nedir ? Neşe Jetonları Kazanma
0

Steam Köyü

Steam Kış İndirimleri 2019 19 Aralık günü itibariyle başladı. Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği ile Steam Mağazalarına giren steam kullanıcıları bugünden itibaren kış boyunca sürecek farklı bir arayüzle karşılaşacaklar. Bu yeni etkinlikte neler var, Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği Nedir ?. Hep beraber bakalım..

Steam Köyü Neşe Jetonu

19 Aralık 2019 günü itibariyle Kış İndirimleri 2019 süresi boyunca Steam Mağazasına giriş yaptığınızda yukarıdaki resimdeki gibi bir görünüm sizi karşılayacak. Sağ üstte kırmızı daire içinde belirttiğimiz kısımda sahip olduğunuz Neşe Jetonları’nızı görebilirsiniz. Neşe Jetonlarına sahip olabilmek içinde görev listesinden istenen görevleri yapmamız gerekiyor.

Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği Eğlenceye Katıl

Eğlenceye katılın butonuna basarak incelememize başlayalım..

Steam Köyü Neşe Jetonu Kazanma Yolları

Neşe Jetonları’na Steam Kış İndirimleri’nde indirime girmiş olan oyunlardan satın alıp veya görev listesinde çıkan görevleri tamamlayarak da sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız oyunun indirimli fiyatına göre her 1 TL’si 18 Neşe Jeton’u olarak size geri dönecektir.

Steam Köyü Görev Listesi

Listeyi görüntüle’ye tıklayarak görevlerimize göz atalım..

Altı görev sabit olmak üzere listenin en altında da her gün kontrol etmeniz gereken yeni görevler gelecektir. Bu görevleri de fazladan neşe jetonuna sahip olmak için yapmayı unutmayın :) Peki bu jetonlar ne işe yarıyor ? Pazarı ziyaret et butonuna basın..

Steam Köyü Yılbaşı Etkinliği Pazar

Steam Köyü Neşe Jetonlarıyla Neler Alınır ?

Neşe Jetonlarınızı kazandıktan sonra Neşe Jetonlarınızla alışveriş yapabileceğiniz bir pazar burası.. Peki neler alınabilir ? Etkinlik sonunda maksimum nelere sahip olabiliriz.

Sohbet Etiketleri

Sohbet Etiketleri bu etkinlikle birlikte Steam’e ilk defa geldi! Yani whatsapp konuşmalarımızdaki gibi sticker gönderebileceğiz. Aynı zamanda da hareketliler :D Ancak burdaki etiketler 25 Şubat’a kadar kullanılabilir.

Steam Köyü Kış Profili

Geçen sene Çin yılbaşında da aynı şekilde bir Altın Profil özelliği gelmişti ama süresi kısıtlıydı. Kış Profilini 25 Şubat’a kadar kullanabileceksiniz. Yaklaşık 3 ay kadar :) Fiyatı ise 5000 Neşe Jetonu.

Sohbet Odası Efektleri

Aynı Sohbet Etiketlerinde de olduğu gibi bu özellik bu etkinlikle birlikte Steam’e gelen yeni bir özelliktir.  Sohbet pencerelerinde özel efektler gösterin. Bu öğeler de diğerleri gibi 25 Şubat tarihine kadar geçerlidir!

Profil Arkaplanları

Kış temasına uygun ve Kış Profiliyle oldukça uyumlu olduklarından bir arada kullanılması muhteşem bir görünüm kazandıracaktır.

İfadeler

Ve klasikleşmiş olan, her etkinlikte gelen yeni ifadeler.. Bu öğeleri Kış İndirimi bittikten sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kış Rozeti

Steam Profili seviyesine mi ihtiyacınız var. Kış Rozetinizi 15. seviyeye kadar yükselterek aynı zamanda Steam Profili seviyenizi de yükseltebilirsiniz. Kış Rozeti yükseltme: 1000 Neşe Jetonu’dur. Ayriyeten bütün 2019 Kış Yılbaşı Görevlerini bitirirseniz Şehrin Anahtarı rozeti kazanırsınız.

Başka bir yazı: https://technovadi.com/makale/para-kazanma-steam-idle-master-rehberi/

Makaleyi Oyla post

Ben Cemal Yıldırım. Yazılım kariyerime 13 yaşımda başladım ve Yazılım Geliştirici olarak devam etmekteyim. C, C++, C#, JAVA, JavaScript, PHP, E-Mailing Sistemleri, SQL, MongoDB ve ayrıca en popüler Framework'lerden olan; React.JS, Angular.JS, Vue.JS gibi güncel yazılım dili ve geliştiricileri ile daha hızlı ve profesyonel projeler geliştirmeyi sağlıyorum. Şu sıralar bir yazılım mimarisi ve tasarım modeli olan ve son zamanlarda kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış MicroService mimarisi ile ve daha çok bu mimari ile adını sık duyduğumuz Docker, Kubernetes, RabbitMQ ve Kafka, Ocelot Gateway yapıları ile ilgilenmekteyim. Ayrıca technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan bir insan evladıyım.. ;) İş sorguları için; [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Güncel CV için; https://1drv.ms/b/s!Al2P1iPuq62Sgq5Ya9dF13P6Qt0xSw?e=O7IehT linkinden CV'me ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir