1. Anasayfa
  2. HABER

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011)

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011)
Wonder Woman Dizisi
2

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011). Evet yanlış duymadınız 2011 yılında ilk sezonu yayınlanması beklenen Wonder Woman dizisi pilot bölümü beğenilmediğinden dolayı iptal edilmişti. Dün Wonder Woman filminin yeni fragmanı yayınlandıktan ve filmin çıkmasına az kaldığından dolayı bu haberi yayınlamak istedim.

Zaten uzun zamandır bu haberi paylaşmayı düşünüyordum bugüne kısmetmiş. Benim gibi çoğu insan  Wonder Woman’ ın dizisinin çıkacağını ve sonradan iptal edildiği yeni öğrenmiş olabilir. Hatta bazılarınız bu yazıyı okurken bile öğrenmiş olabilir. Dizide Wonder Womanı “Adrianne Palicki” oynayacaktı. Fakat kısmet olmadı.

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011) 🕵️‍♀️

Çekime Başlanma ve İptal Edilişi ❌

DC Comics Wonder Woman dizisi için bir kaç kanala başvurmuş ve olumlu yanıt alamamıştı. Son olarak ise NBC kanalıyla anlaşma sağlanmıştı. Fakat akıllarda hala bir soru işareti vardı Wonder Woman’ ın TV dizisi için ilgi toplaması kolay gözükmüyordu. Çünkü bu karakter yakın zaman içinde herkes tarafından bilinmiyordu. Ve öylede oldu. Şuan ki popülerlik yoktu.

Mart 2011’de ise dizinin pilot bölümü çekilmeye başlandı. Wonder Woman dizisinin Eylül 2011 gibi yayına girmesi bekleniyordu ama pilot bölümün çekimlerinden sonra Wonder Woman dizisi uzun bir süre sessizliğe gömüldü. Bu sessizlik ise NBC kanalının açıklamasıyla son bundu. Dizi iptal edilmişti. Bunun nedeni ise karakterin kıyafetinin ve pilot bölümünün beğenilmemesi oldu. Kaynak: Tıklayınız (İngilizce)

Wonder Woman Dizisi

Bu arada dizinin pilot bölümüne yazının sonundan ulaşabilirsiniz!

Pilot Bölümü İzledikten Sonraki Değerlendirmem ❗

Adrianne hanım efendimizi severim. Agents Of Shield, G.I Joe, John Wick daha aklıma gelmeyen birçok kaliteli yapımdan tanıyan tanır zaten kendilerini. Fakat dizinin pilot bölümünü izlerken “Diana Prince” karakterine pek uygun olmadığı gördüm. Bu kostümden dolayı veya yazarların kurgusundan dolayı olabilir. O kadar eleştirilen “Gal Gadot” bile daha uygun karaktere.

Diğer sıkıntılı konulara gelirsek bir kere dizide 1 kez bile WW’nin uçtuğunu görmedim. Pilot bölüm olduğundan dolayı olabilir ama bu nedir arkadaş. Bir tane uçak var artık ne deniliyorsa umurumda değil ona binip uçuyor. Uçakla uçan WW’ mi olurmuş :D. Tamam WW’nin uçağı olduğunu çizgi romanlardan falan biliyoruz ama sürekli kullanmıyor.

Artı olarak dizinin ilk 6 dakikası içinde kovalamaca sahnesinde normal birini 2 saat yakalayamıyor. Yani birde dizide çok güçsüz göstermişler. Kemer tasarımına geçersek yani doğruluk kemerine, öyle kemer mi olur pullu mullu :D Bari Justice League Unlimeted animasyonuna bakarak tasarlasaydınız arkadaş. Animasyon ve arkada gözüken iplere bir şey demeyeceğim çünkü pilot bölüm. Pilot bölümlerde animasyonlar tam olarak bitmez dizi/filmin taslak hali gösterilir. Eğer beğenilirse devamı gelir. Fakat benim gibi WW’yi bilen kişiler pilot bölümü beğenmedi. Sizin de beğeneceğinizi sanmıyorum.

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011) Pilot Bölüm 🎥

Eğer yine silinirse yorumlarda belirtmeyi unutmayın lütfen. En hızlı şekilde yenisini bulmaya çalışırım. Bu arada bu tarz yazılarımız için;

bakmanızda fayda var.

Wonder Woman Dizisi Neden İptal Edildi ❓

Akıllarda bir soru işareti vardı Wonder Woman’ın TV dizisi için ilgi toplaması kolay gözükmüyordu. Çünkü bu karakter o yıllarda herkes tarafından bilinmiyordu.

Pilot bölüm çekimleri bittikten sonra görücüye çıktı beğenilmedi. Ayrıca karakterin kıyafeti de beğenilmedi. Durum böyle olunca dizi iptal edildi.

5/5 - (5 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 01 Eylül 2022

    keşke iptal edilmeseydi ya. pilot bölüm idare eder 2011 yılına göre.

  2. keşke iptal edilmeseydi :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir