1. Anasayfa
  2. STEAM
Trendlerdeki Yazı

Steam Başarım Hilesi Nasıl Kullanılır – Steam Başarım Programı

Steam Başarım Hilesi Nasıl Kullanılır – Steam Başarım Programı
Steam Başarım Hilesi Nasıl Kullanılır - Steam Başarım Programı
2

Steam Başarım Hilesi Nasıl Kullanılır – Achievement Manager


Bu makalemde, Steam’de bulunan oyunlardaki başarımları açmamıza yardımcı olan Steam Achievement Manager programının ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığından. En önemlisi ise Steam Başarım Hilesi kullanmanın ban sebebi olup olmadığından bahsedeceğim. Steam’de çıkış yapan oyunların neredeyse tamamı başarım sistemine sahip.

Oyun geliştiricileri tarafından belirlenen bu başarımlar belli bir oranda tamamlandığında bazı oyunlar bizlere küçük hediyeler verebiliyor (Team Fortess 2 ve Payday 2 gibi). Diğer oyunlarda ise bu tür başarımlar oyuncunun kendini zorlaması yani challange girmesini ve oyunu tekrar tekrar oynamasını sağlıyor. Örneğin Left 4 Dead 2 oyununda; “Hiç ölmeden (A,B,X…..) bölümünü tamamla” başarımı gibi.

Ubisoft gibi platformlarda da başarım sistemi bulunuyor. Keza yakın zamanda Epic Games Launcher içinde geleceği söylenmişti. Belki de gelmiştir bile. Fakat Steam’de başarımlar, Steam Achievement Manager – Steam Başarım Programı programıyla çok kolay bir şekilde kasılabiliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan rehberimize geçelim.

Bu videomda sizlere “Steam Başarım Hilesi Nasıl Kullanılır” onu göstereceğim arkadaşlar. Keyifli izlemeler :) Bu arada hiç bir şekilde ban yemezsiniz. Program legaldir ve banlık bir durumda söz konusu değildir. Bir kaç istisna oyun var onlara Google’den ulaşabilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayın!

Steam Achievement Manager, Steam Başarım Hilesi, Steam Başarım Programı kullanımı makalemizin sonuna geldik. Aşağıdaki makalelerinde işinizi yarayacağını düşünüyorum mutlaka bakın.

5/5 - (2 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Bilgi için teşekkürler değerledirilebilir.

  2. 18 Ağustos 2017

    Ban riski var mı kardeşim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir