1. Anasayfa
  2. OYUN

Steam’de Uygun Fiyatlı Oyunlar

Steam’de Uygun Fiyatlı Oyunlar
Steam'de Uygun Fiyatlı Oyunlar
0

Pek çok oyun tutkunu için en önemli şeylerin başında oyun fiyatları gelmektedir peki steamde yer alan en uygun fiyatlı oyunlar hangileridir


Euro Truck Simulator 2


ETS 2 - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 9.75₺


Oldukça bilinen ve artık iyice klasikleşen Euro Truck Simulator 2, bir kamyon simülatörüdür. Oyunun  Türkiye’de fazlasıyla hayranının bulunmasından dolayı önceki sürümlerine nazaran Türkçe dil desteğiyle piyasaya sürülmüştür ve bu versiyonuna birçok yeni özellik eklenmiştir. Son derece başarılı grafikleriyle  etkileyici bir performans sunan oyun, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasındadır ve uygun fiyatıyla oyuncuların dikkatini çekmektedir. İndirimli Fiyatı:  9.75₺


Company of Heroes 2


Company of Heroes 2 - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 1.55₺


Company of Heroes 2, 2006 yılında piyasaya sürülen serinin devamı olan ve  II.Dünya Savaşı’nın Rusya tarafında geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Uygun fiyatlı oyunlar arasında olan ve sadece Windows platformu destekleyen Company of Heroes 2, Steam’de şu anki indirimlerle beraber sadece 1.55₺.


Among Us


Among Us - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 10.50₺


Son günlerde oyun camiasında adından sıkça söz ettiren Among Us, online ve çok oyunculu (multiplayer) bir sosyal çıkarım oyunudur. Oyun, mürettebat arkadaşı (crewmate) ve impostor (sahtekar) adlı iki takımdan oluşur. Mürettebat arkadaşı (crewmate) tüm arkadaşları öldürülmeden önce ya bütün görevleri tamamlamalı, ya da bütün sahtekarları bulmalıdır. Bir sahtekarın kazanması için de sabotaj geri sayımı bitene kadar yeterince mürettebat arkadaşı öldürmelidir. Öldürüldüğü zaman hayalet olan oyuncuların amacı ise, sabotajlar planlayarak  hayatta olan arkadaşlarına yardım etmektir. Bir sabotaj gerçekleştirildiğinde spontane bir gelişme olur veya geri sayım başlar. Among Us, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasında yer almaktadır ve 10.50₺ fiyat etiketine sahiptir.


Garry’s Mod


Garry's Mod - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 18₺


Garry’s Mod, bir fizik motoru gibi çalışmaktadır. Önceden tanımlanmış herhangi bir amacı ve hedefi olmayan bu oyunda nesneleri üretirsiniz ve kendi mekanizmalarınızı yaratmak için bunları birleştirirsiniz – ister araba, ister roket, ister mancınık veya henüz adı olmayan bir şey – bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz. İnşaatta çok iyi değilseniz – endişelenmeyin! Aptal konumlara çeşitli karakterler yerleştirebilirsiniz. Garry’s Mod, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasında yer almaktadır ve indirimsiz fiyatıyla dahi sadece 18₺ fiyat etiketine sahiptir.


Diğer yazılarımız:

Hoşçakalın :)

Makaleyi Oyla post

Ben Cemal Yıldırım. Yazılım kariyerime 13 yaşımda başladım ve Yazılım Geliştirici olarak devam etmekteyim. C, C++, C#, JAVA, JavaScript, PHP, E-Mailing Sistemleri, SQL, MongoDB ve ayrıca en popüler Framework'lerden olan; React.JS, Angular.JS, Vue.JS gibi güncel yazılım dili ve geliştiricileri ile daha hızlı ve profesyonel projeler geliştirmeyi sağlıyorum. Şu sıralar bir yazılım mimarisi ve tasarım modeli olan ve son zamanlarda kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış MicroService mimarisi ile ve daha çok bu mimari ile adını sık duyduğumuz Docker, Kubernetes, RabbitMQ ve Kafka, Ocelot Gateway yapıları ile ilgilenmekteyim. Ayrıca technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan bir insan evladıyım.. ;) İş sorguları için; [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Güncel CV için; https://1drv.ms/b/s!Al2P1iPuq62Sgq5Ya9dF13P6Qt0xSw?e=O7IehT linkinden CV'me ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir
GTA 5 Magneto Modu Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir