Footer Logo Fligran

Steam’de Uygun Fiyatlı Oyunlar

Pek çok oyun tutkunu için en önemli şeylerin başında oyun fiyatları gelmektedir peki steamde yer alan en uygun fiyatlı oyunlar hangileridir


Euro Truck Simulator 2


ETS 2 - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 9.75₺


Oldukça bilinen ve artık iyice klasikleşen Euro Truck Simulator 2, bir kamyon simülatörüdür. Oyunun  Türkiye’de fazlasıyla hayranının bulunmasından dolayı önceki sürümlerine nazaran Türkçe dil desteğiyle piyasaya sürülmüştür ve bu versiyonuna birçok yeni özellik eklenmiştir. Son derece başarılı grafikleriyle  etkileyici bir performans sunan oyun, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasındadır ve uygun fiyatıyla oyuncuların dikkatini çekmektedir. İndirimli Fiyatı:  9.75₺


Company of Heroes 2


Company of Heroes 2 - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 1.55₺


Company of Heroes 2, 2006 yılında piyasaya sürülen serinin devamı olan ve  II.Dünya Savaşı’nın Rusya tarafında geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Uygun fiyatlı oyunlar arasında olan ve sadece Windows platformu destekleyen Company of Heroes 2, Steam’de şu anki indirimlerle beraber sadece 1.55₺.


Among Us


Among Us - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 10.50₺


Son günlerde oyun camiasında adından sıkça söz ettiren Among Us, online ve çok oyunculu (multiplayer) bir sosyal çıkarım oyunudur. Oyun, mürettebat arkadaşı (crewmate) ve impostor (sahtekar) adlı iki takımdan oluşur. Mürettebat arkadaşı (crewmate) tüm arkadaşları öldürülmeden önce ya bütün görevleri tamamlamalı, ya da bütün sahtekarları bulmalıdır. Bir sahtekarın kazanması için de sabotaj geri sayımı bitene kadar yeterince mürettebat arkadaşı öldürmelidir. Öldürüldüğü zaman hayalet olan oyuncuların amacı ise, sabotajlar planlayarak  hayatta olan arkadaşlarına yardım etmektir. Bir sabotaj gerçekleştirildiğinde spontane bir gelişme olur veya geri sayım başlar. Among Us, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasında yer almaktadır ve 10.50₺ fiyat etiketine sahiptir.


Garry’s Mod


Garry's Mod - Uygun Fiyatlı Oyunlar

Fiyatı: 18₺


Garry’s Mod, bir fizik motoru gibi çalışmaktadır. Önceden tanımlanmış herhangi bir amacı ve hedefi olmayan bu oyunda nesneleri üretirsiniz ve kendi mekanizmalarınızı yaratmak için bunları birleştirirsiniz – ister araba, ister roket, ister mancınık veya henüz adı olmayan bir şey – bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz. İnşaatta çok iyi değilseniz – endişelenmeyin! Aptal konumlara çeşitli karakterler yerleştirebilirsiniz. Garry’s Mod, Steam’de en uygun fiyatlı oyunlar arasında yer almaktadır ve indirimsiz fiyatıyla dahi sadece 18₺ fiyat etiketine sahiptir.


Diğer yazılarımız:

Hoşçakalın 🙂

Cemal Yıldırım

TechnoVadi adı altında youtube'da çoğunluğu teknoloji ve oyun odaklı olan videolar hazırlayan ve technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan ve bilişim sektöründe oldukça ilgili bir insan evladı.. ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir