1. Anasayfa
 2. PARA KAZAN

Alienware Oyun Kodu veya İndirim Kuponu Alma

Alienware Oyun Kodu veya İndirim Kuponu Alma
Alienware İndirim Kuponu Veya Alienware Oyun Kodu Alma
2

Alienware İndirim Kuponu ve Alienware Oyun Kodu Dağıtıyor. Yapmanız gereken ilk şey verdiğim linkten Siteye Üye Olmak.

 1. Siteye Giriyoruz ve Sağ üst kısımda bulunan “İnsan Icon’una” basıyoruz.
 2. İster normal bir şekilde üye olun istersenizde Twitter, Facebook, Discord, Twitch veya Steam ile direkt üye olabilirsiniz. Ben Steam ile üye oldum.
 3. Steam Kullanıcı Adı ve Şifre ile giriş yapıyoruz. Çıkan formu doldurup üye oluyoruz.
 4. Üye olduktan veya giriş yaptıktan sonra “Giveaways” kısmına geçebiliriz.

Alienware Oyun Kodu veya İndirim Kuponu Alma

 1. İlk olarak siteye giriş yaptığınızda sol üst kısımda bulunan 3 çizgiye bastığınızda açılır bir menü ortaya çıkıyor ve “Giveaways” basın.
 2. Burada oyunlar veya oyunlarla ilgili indirim kuponları, dlc, özel dlc’ler vardır. İstediğiniz veya hoşunuza giden bir oyunun hediye kuponunu almak için üstüne tıklayınız.
 3. Bu kısımda Get Key’ e basmadan önce bazen sizden bazı görevler ister. Örneğin bir gruba katılmak, Steam seviyesi +10, Alienware ARP seviyesi +5 seviye gibi.
 4. Alienware ARP seviyesini artırmayı bu makalede göstermeyeceğim. Fakat her yeni key aldığınızda ufakta olsa xp kazanıyorsunuz. Daha hızlı xp kazanmak için başka yollar mevcut.
 5. “GET KEY” butonuna bastığınızda sağ üst kısımda kodunuzu size gösterecektir.
 6. Şimdi kod geçmişine nereden bakabileceğinize. Kod Geçmişi: Hem şimdi aldığınız hem de daha önceden aldığınız keyleri görebileceğiniz yer. => Kod geçmişi

Böyle yazılardan haberdar olabilmek için bizi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook Adresimiz için tıklayınız!

Ayrıca diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın;

5/5 - (1 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir