Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma
Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - TechnoVadi
0

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma


Merhaba arkadaşlar, Sizlere bu makalemizde “Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma” günde 1 tane reklam izleyerek nasıl ücretsiz steam key sahibi olabilirsiniz ondan bahsedeceğiz. Bu keyi nasıl alacağınızı merak mı ediyorsunuz? O zaman fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçelim :)

Öncelikle size verdiğim linkten android telefonunuza uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Uygulamaya girdiğimizde aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşıyoruz ve “Remind me later” diyerek bu kısmı atlıyoruz.

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Remind me later TechnoVadi

## Bu ekranda lokasyon ve dil seçimi yapmamız gerekiyor “Turkish.tr” seçtikten sonra “Ok/Tamam” basıp ilerliyoruz.

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Dil Seçimi TechnoVadi

## Tamam dedikten sonra aşağıdaki resimde gözüken bir yerle karşılaşıyoruz. Bu kısımda 3 seçenek gözümüze çarpıyor. Steam, Android ve Xbox. Günlük 1 kere key alma hakkına sahipsiniz. Biz Steam seçerek devam ediyoruz. Siz isterseniz Steam yerine Android veya Xbox da seçebilirsiniz. 

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Ödül Ekranı TechnoVadi

## Keyi alabilmek için “anahtarı almak için bir video izleyin” kısmına tıklayarak ilerliyoruz. Sizlere reklam süreleri hakkında bilgi vermemiz doğru olmayacaktır çünkü değişiklik gösteriyor. Minimum 7-8 saniye arası maximum 25-30 saniye aralığında oluyor çıkan reklamlar.

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Reklam İzleme TechnoVadi

## Tekrar key almak istediğinizde bu ekran sizi karşılayacaktır. Aldığınız keyler kısmına ise sağ üstte yer alan ayar butonu tıklamanız yeterli olcaktır. Aldığınız keyler orada görebilirsiniz.

Zlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Key Alma TechnoVadiZlupa ile Ücretsiz Steam Key Kazanma - Alınan Keyler TechnoVadi

Gördüğünüz üzere bu şekilde sizde key kazanabilirsiniz. Ayrıca Steam keyleri kazanmak için başka bir yol daha mevcut! Sitemizde yayınladığımız makalelerin içine rastgele olarak steam keyler gizledik. Detaylı bilgi için konumuzu ziyaret ediniz.

5/5 - (1 Oy)

Boş vakitlerinde technovadi.com sitesinde makale yayınlayan birisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir