Trust GXT 353 Titreşimli Kulaklık İnceleme
2

Trust GXT 353 Titreşimli Kulaklık İnceleme


Selam Dostlar Bu gün sizlere Dehşet Süper bir kulaklık inceliyeceğiz Trust GXT 353 Titreşimli Kulaklık Hem PS4 Hemde Pc uyumludur

Kulaklığı almayı düşünen arkadaşlar varsa,  satın alma Linki için Tıkla. Bu arada şuan için %45 civarı indirim uygulanmakta. Elinizi çabuk tutun derim. Fiyatı: 100 TL

Gelelim kulaklığa; İlk aldığımda biraz kuşkularım oldu aslında. Çünkü Everest, Trust bu gibi firmalar tam olarak güven vermiyor oyunculara. Bu arada “Snopy Rampage SN RW1 Gaming Kulaklık İncelememiz” için Tıklayın!

ilk deneyimlerime göre Trust gayet muhteşem bir iş başarmış. Fakat mikrofonu pek iyi değil, zaten bu kulaklığı alacak arkadaşlar miktofon’ değil kulaklığın ses kalitesine bakması lazım. Emin olun CS tarzı FPS oyunlarında rahat bir şekilde ses kasabiliyorsnuz. Zaten bu fiyatı mikrofonu iyi bir kulaklık bulmak zor. Eğer ikiside ortalamanın üstünde olsun istiyorsanız Snopy Rampage SN RW1 Gaming Kulaklığı İncelediğimiz yazımıza bakabilirsiniz!

Neden Bu Kulaklığı Almalıyım ?

 • Kalite: Bas ve Ses Kalitesi fiyatına göre kaliteli. Yani ortalamanın üzerinde.
 • Uyumlulık: Kulaklıkda Çoklu Platform Uyumluluğu/Özelliği vardır. Hem Bilgisayar de hemde PS4 de çalışıyor.
 • Bağlantı Tipi: Bağlantı birimi olarak USB “Dijital” kullanılıyor yani kendi içinde sürücüleri var. Dahada açıklamam gerekirse hoparlör için ses kartı bulunmakta.
 • Eşsiz Özellikler: Surround Ses, Bass Arttırma, Ses Eşitleme Ve Oda Düzeltme Özellikleri Mevcut.
 • Sürücü Kalitesi: 40mm ses sürücüleri mevcut.
 • Rahatlık: Özellikle de kulaklık bezleri çok çok rahat. Uzun süre kullanmama rağmen hiçbir şekilde ağrıtma yaşamadım.
 • Kulaklığın her kafa yapısına uyması için kafa bandı mevcut ve Ağırlığına gelirsek hafif diyebiliriz. Uzun süreli kullanımlarda sorun çıkartmıyor ve başınızı ağrıtmıyor.
 • Fiyat/Performans: Gayet Ucuz “100 TL” ve Performanslı.
 • Counter Strike Global Offensive , League Of Legends gibi oyunlarda ses kasmak için gayet mükemmel bir ürün.
 • Counter Strike Global Offensive de kulaklığınızın titreşim “vibration” özelliğini açarsanız, birazda oyun sesini açtığınızda AWP, AK-47 ve Bomba seslerinde, kulaklık ses ve bass seviyesine göre titriyor. Ve size oyunun içindeymişiniz gibi bir his veriyor. Bu çoğu ucuz fiyatlı kulaklıkta bulunmayan bir özellik.
 • Kontrol: Odabaskınlarına bire bir kulaklığın sol kısmında Titreşim aç/kapat, Mikrofon aç/kapat, Ses seviyesini yükseltme/azaltma tuşları mevcut.

Yeni incelemelerde görüşmek üzere!

Makaleyi Oyla post
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 100 TL ye alınabilecek kulaklarından arasında en iyisi diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir