Friday The 13th ‘ten 17 Dakikalık Oynanış Videosu

Friday The 13th ‘ten 17 Dakikalık Oynanış Videosu


Biliyorsunuz artık çoğu firma korku oyunu çıkarmaya başlıyor. Ve çıkan bu oyunların geneli ‘de birbirine aşırı derecede benziyor. Durum böyle olunca biz oyuncularda sıkılmaya başlıyoruz. Artık farklı şeyler görmek istiyoruz. Heh işte bende geçen sene böyle düşünüp farklı korku oyunları aramaya başlamıştım ve birkaç tanede oyun bulmuştum. Bulduğum oyunlar arasında Dead By Daylight ve Friday The 13th yani 13. Cuma oyununu da vardı. Fakat o zamanlar bu iki oyunun çıkmasına çok vardı. Dead By Daylight yakın zamanda çıkışını gerçekleştirdi zaten. Darısı 13.Cuma oyununa.

Bu arada oyunun önümüzdeki aylarda çıkması planlanıyor. IGN tarafından yayınlanan videoda 17 dakika süren bölümün tamamını izleyebiliyoruz. Ben oyun için şimdiden sabırsızlanmaya başladım. Bana göre Dead By Daylight oyunundan daha iyi olacağa benziyor.


Oyun Haberleri için Steam Grubumuza Katılmayı Unutmayın! Grubumuz: TechnoVadi
Friday the 13th ‘ten Şiddeti Bol Video Yayınlandı | Jason Reis Katliamı için Tıklayın!


Bir diğer konu ise oyunun atmosferi. Her ne kadar bize korku ve gerilim dakikaları yaşatacak olsada dört dörtlük bir oyun değil. Oyun mekaniklerindeki hamlıklar ve animasyonlarda ki bazı eksiklikler göze çarpıyor. Oyun şuan zaten kapalı beta’ da. Çıkışını yapana kadar bunları düzelteceklerini umuyorum ve sizleri oynanış videosuyla baş başa bırakıyorum dostlar.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*