Friday the 13th ‘ten Şiddeti Bol Video Yayınlandı

Friday the 13th ‘ten Şiddeti Bol Video Yayınlandı.


Geçtiğimiz aylarda Friday the 13th ‘ten Şiddeti Bol Video Yayınlandı. Ve bu videoda Jason reisin psikopatlığına bir kez daha şahit oluyoruz. Videoyu izlediğime pişman oldum. Çünkü o sırada meyve yiyordum ve midem kalktı.

Bu videodan anladığımız üzere oyun ya +16 yada +18 olarak çıkışını yapacak. Az sonra videoyu izlerken sizde bana hak vereceksiniz emin olun. Ayrıcı oyunun 17 dakikalık oynanış videosunu izlemek için tıklayınız!

Jason Voorhees’i yönetirken kurbanlarımızı nasıl öldürebileceğimizi veya başkası katili oynarken nasıl ölebileceğimizi video ‘da görüyoruz. Keşke görmesek diyoruz ama nafile bir kez izlemeye başladık mı devamı geliyor. Görünüşe bakılırsa Friday the 13th: The Game şiddetten ödün vermeyi düşünmüyor. Yani oyunda bolca kan ve vahşi öldürme animasyonları göreceğiz. İstemesek bile… Neyse size keyifli izlemler demek isterdim ama içimden geçmiyor. Tabi aramızdaki psikopatlar bu videoyu keyifle izleyecek orası ayrı 😀

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Friday the 13th ‘ten Şiddeti Bol Video Yayınlandı” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*