1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme
Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme
1

Sosyal medya devlerinden olan Instagram uygulaması en popüler uygulamalardan biri olup işlevsellik açısından kullanıcılarına bir çok özellik sunmaktadır. Ancak, biyografi kısmında yalnızca bir adet link, bağlantı eklenmesine izin vermektedir. Yine de Instagram biyografisine birden fazla link ekleme yöntemleri bulunmaktadır.


Instagram Profil Fotoğrafı Görüntüleyicisi yazımızı da okuyarak profil fotoğraflarını daha büyük ölçekte görüntüleyebilirsiniz.


Instagram kullanıcıları diğer insanlarla daha kolay etkileşime geçebilmek için diğer sosyal medya hesapları gibi bağlantıları biyografilerine eklemektedir. Instagram’ı ticari amaçla kullanan kullanıcılar bu yöntemle daha verimli bir sosyal medya süreci geçirmektedirler. Bu sebeple siz de https://linktr.ee/ sitesine ücretsiz olarak kayıt olarak Instagram biyografinize birden fazla link ekleyebilirsiniz. Bu işlem için gerekli aşamalar şunlardır;

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme Aşamaları


Kayıt Ol - Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Instagram ‘a Birden Fazla Link Eklemek İçin LinkTree ‘e Kayıt Ol

Sitenin sağ üstündeki “Signup for free” butonuna basarak kayıt ekranına ulaşabilirsiniz. Kayıt esnasında oluşturduğunuz nickname ile aynı URL‘ye sahip olursunuz. Instagram biyografinize ekleyeceğiniz link bu olacak. Bu aşamadan sonra sizden isminiz ve ilgi alanlarınızla ilgili sorular sorabilir, ardından “Continue with free” butonu ile devam edebilirsiniz.


Link Oluştur - Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Link Oluştur

“Add new link” butonu ile Instagram biyografinize ekleyeceğiniz linkleri oluşturabilirsiniz. Soldaki üst üste üç noktaya basılı tutup sürükleyerek linklerin sıralamasını değiştirebilirsiniz.


Profili Goruntule Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Profili Görüntüle

Link oluşturma işlemi yaparken sağ taraftaki telefondan Instagram biyografisine ekleyeceğiniz linkin bir önizlemesini alabilirsiniz. Kayıt esnasında nickname‘iniz ile oluşan linki Instagram biyografinize ekleyebilirsiniz.


Tema - Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Tema ve Profil Fotoğrafı Yükleme

Sitenin üst barında bulunan “Appearance” sekmesinde link sayfanıza arkaplan resmi gibi temalar yükleyebilir, profil fotoğrafınızı belirleyebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra Instagram biyografisine ekleyeceğiniz linkin önizlemesi soldaki gibi değişecektir. Sadece ücretsiz temaları kullanabilirsiniz, ücretli temaları kullanmak ya da kendi arkaplan fotoğrafınızı koyabilmek için siteden ücretli abonelik almanız gerekmektedir.


Tebrikler artık Instagram biyografisine birden fazla link ekleyebilir, takipçileriniz ve müşterilerinizle daha kolay etkileşime geçebilirsiniz.


Instagram’la alakalı diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın :)

Makaleyi Oyla post

Ben Cemal Yıldırım. Yazılım kariyerime 13 yaşımda başladım ve Yazılım Geliştirici olarak devam etmekteyim. C, C++, C#, JAVA, JavaScript, PHP, E-Mailing Sistemleri, SQL, MongoDB ve ayrıca en popüler Framework'lerden olan; React.JS, Angular.JS, Vue.JS gibi güncel yazılım dili ve geliştiricileri ile daha hızlı ve profesyonel projeler geliştirmeyi sağlıyorum. Şu sıralar bir yazılım mimarisi ve tasarım modeli olan ve son zamanlarda kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış MicroService mimarisi ile ve daha çok bu mimari ile adını sık duyduğumuz Docker, Kubernetes, RabbitMQ ve Kafka, Ocelot Gateway yapıları ile ilgilenmekteyim. Ayrıca technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan bir insan evladıyım.. ;) İş sorguları için; [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Güncel CV için; https://1drv.ms/b/s!Al2P1iPuq62Sgq5Ya9dF13P6Qt0xSw?e=O7IehT linkinden CV'me ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Teşekkürler kanka güzel olmuş yazı. Instaya tek link eklenmesi kötüydü bu sayede birden fazla ekleyebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir