1. Anasayfa
  2. HABER

Nintendo Switch Duyuruldu!

Nintendo Switch Duyuruldu!
Nintendo Switch
0

Nintendo’un Yeni Konsolu Duyuruldu ve Resmi Fragmanı Geldi

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan Nintendo Switch hakkında internet’ te veya lasmanlar’ da gelen bilgiler hep sınırlıydı. Ama dün itibariyle yayınlanan resmi fragman sayesinde artık Nintendo Switch’ in nasıl bir konsol olacağını biliyoruz.

Konsolun Özellikleri;

Nintendo Switch’ in ilk yayınlanan fragmanı aynı zamanda yeni konsol sistemi içinde bize fikirler verdi. Geçenler’ de yapılan açıklamada, yeni konsol’ un fragmanının, Nintendo Wii‘ nin resmi tanıtım fragmanından  6 kat daha uzun olacağı söylenmişti ve öylede oldu. Şahsen ben fragmanı izlerken çok heyecanlandım ve eğlendim :O Mart 2017‘ de satışa çıkması planlanan konsol, 9. nesil konsolları başlatacak cihaz olarak tanımlanıyor.

Son olarak etrafta uzunca bir süredir  kartuş olayı dedikodusu geziyordu ve  onada netlik kazandırıldı. Nintendo’nun yeni Oyun konsolu artık kartuş sistemiyle oyunları çalıştıracak.

Fiyatına gelecek olursak konsolun fiyatı daha belirlenmemiş durumda.

Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Official siteye buradan ulaşabilirsiniz!
Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir