Nintendo Switch Duyuruldu!

Nintendo’un Yeni Konsolu Duyuruldu ve Resmi Fragmanı Geldi

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan Nintendo Switch hakkında internet’ te veya lasmanlar’ da gelen bilgiler hep sınırlıydı. Ama dün itibariyle yayınlanan resmi fragman sayesinde artık Nintendo Switch’ in nasıl bir konsol olacağını biliyoruz.

Konsolun Özellikleri;

Nintendo Switch’ in ilk yayınlanan fragmanı aynı zamanda yeni konsol sistemi içinde bize fikirler verdi. Geçenler’ de yapılan açıklamada, yeni konsol’ un fragmanının, Nintendo Wii‘ nin resmi tanıtım fragmanından  6 kat daha uzun olacağı söylenmişti ve öylede oldu. Şahsen ben fragmanı izlerken çok heyecanlandım ve eğlendim :O Mart 2017‘ de satışa çıkması planlanan konsol, 9. nesil konsolları başlatacak cihaz olarak tanımlanıyor.

Son olarak etrafta uzunca bir süredir  kartuş olayı dedikodusu geziyordu ve  onada netlik kazandırıldı. Nintendo’nun yeni Oyun konsolu artık kartuş sistemiyle oyunları çalıştıracak.

Fiyatına gelecek olursak konsolun fiyatı daha belirlenmemiş durumda.

Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Official siteye buradan ulaşabilirsiniz!

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir