İsmini Unuttum – İsmini Hatırlamadığınız Şeyleri Bulan Site
İsmini Unuttum - Adını Hatırlamıyorum, TechnoVadi
2

İsmini Hatırlamadığınız Şeyleri Bulan Site – İsmini Unuttum


Sonuçta hepimiz insanız bir şeyleri unutabiliriz. Bazılarımız küçükken televizyonda izlediği filmin adını unuturken bazılarımız ise 1-2 sene önce dinlediği çok güzel şarkının ismini unutabiliyor ve sonrasında hatırlamak için çok çaba sarf edebiliyor. İşte bu tarz durumlarda unuttuğunuz şeyin ismini bilecek insanlara ihtiyaç duyarız. 


Oyuncular için 6 Film Önerisi

Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi

Kıyamet Sonrasını Konu Alan 8 Televizyon Dizisi

Hayatta Kalma Dizileri


Az sonra vereceğim site tam size göre. Unuttuğunuz şeyler hakkında, aklınızda kaldığı kadarıyla bilgi veriyorsunuz ve o sitedeki kişiler size yardımcı olmaya çalışıyor. Ben bu zamana kadar bir çok unuttuğum şeyi bu insanlar sayesinde hatırladım. Sadece film/dizi/oyun olarak düşünmeyin. Parfümden tutunda, kitap ismine kadar her şeyde yardımcı olmaya çalışıyorlar ve genelliklede aradığınız şeyi bulabiliyorlar. Hatta videoda veya bir film/dizide gördüğünüz kişinin bile ismini sorabiliyorsunuz :) 

Sitede bulunan kategoriler “İsmini Unuttum”;

İsmini Unuttum - TechnoVadi

Sitenin adı “İsmini Unuttum“, gitmek için tıklayın!

5/5 - (2 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Merhaba bu bir site tanıtımı yazısıdır maalesef izlediğiniz diziyi bulmanızda size yardımcı olamıyoruz. Fakat makalede bahsi geçen sitenin adresi: isminiunuttum.com buraya giderek konu açabilirsiniz.
    İyi Günler,

  2. Bir dizi izlemiştim 2012 gibi bilim kurgu tarzındaydı bir kaç garip çocuğu bir liseye yerleştirmişlerdi baş roldeki çocuğun yüzünde dövme var hatta ilk bölümü küçük bir kız çocuğu garaja saklanmıştı falan sadece bu kadarını hatırlıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir