Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi
Animasyon Önerisi
0

Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi


Büyük veya küçük fark etmeden bir çok kişi animasyon filmlerini izliyor değil mi? Bir çok animasyon konusu itibariyle her ne kadar çocuklar için üretilseler de bazı animasyon filmleri büyüklere hitap edebiliyor. İşte bu yüzden Animasyon severler için Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi adı altında geniş bir Animasyon Önerisi serisi hazırladım. Animasyon Önerisi serimize ise bu makale ile başlıyoruz. Diğer animasyon önerileri; Animasyon Önerileri

Umarım önerdiğim animasyonlar sizinde hoşunuza gider. Şahsen benim severek izlediğim animasyon filmleri bunlar. Makaleye geçmeden önce Dizi&Sinema tıklayarak daha fazla film, animasyon ve dizi önerisi alabilirsiniz.

6 Süper Kahraman – 2014

Animasyon Önerisi - 6 Super Kahraman

Big Hero 6 veya Türkiyede yayınlana adıyla 6 Süper Kahraman bir çok duyguyu hem gençlere hemde yetişkinlere yansıtan bir animasyon filmi. Kısaca animasyonun konusundan bahsedecek olursam.

Dahi olan Hiro Hamada ve bu konuda ona yardımcı olan küçük ve  bir o kadarda Hiro kadar zeki olan kardeşi Tadashi ve Tadashi’nin başından geçenleri konu edinir.

Arabalar 1 – 2006

Arabalar 1

Piston Kupası için Kaliforniya,  The King ve Chick Hicks’le yarışmak üzere giden Şimşek McQueen bir kaza sonucu gece vakti kayboluyor.  Ve yolunu bulmaya çalışırken çok eski ve küçük bir kasaba olan Radiator Springs’in yollarına zarar verir.

Kasabadan kurtulmasının tek nedeni mahvettiği yolları tekrar düzeltmektir tabii bu sürede bir çok dost edinir ve hatta aşkı bile bulur.

Astro Boy – 2010

Astro Boy

Astro Boy insanüstü güçlere sahip olan genç bir robottur. Superman’in bir çok özelliğine sahiptir. Bunlardan bazıları; Uçmak, çok hızlı olmak ve X-Ray görüşüne.

Onu yani Astro Boy’u bir bilim adamı, kaybettiği oğlunun görüntüsünde yaratır ve bir süre sonra Astro Boy kendi yolculuğuna çıkmak için Metro City’den ayrılır. Bir süre sonra Metro City tehlikeye girer ve bunu öğrenen kahramanımız Metro City’yi kurtarmak üzere geri döner.

Ayı Yogi – 2011

Animasyon Önerisi - Ayı Yogi

Jellystone Park’ında arkadaşı Bobo ile birlikte yaşayan ve ziyaretçilerin piknik sepetlerini çalan Ayı Yogi. Park’ın artık para kazandırmadığı gerekçesiyle kapatılacağını öğrenen ayı Yogi kendince bir plan yapar ve bu güzel doğal alanın yokolmasına engellemeye çalışır. Tabii bunun için park bekçisi Smith’le çalışmak zorundadır. Makalemizin konusu Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi olmasına rağmen bu yapım tam olarak bir animasyon değil. Yarı animasyon yarı film. Yani animasyon karakterlerini 3D olarak modelleyip gerçek oyuncular ile karşımızı çıkartmışlar.

Neşeli Dalgalar – 2007

Animasyon Önerisi - Neşeli Dalgalar

Rio – 2011

Animasyon Önerisi - Rio

Sevimli Canavarlar – 2011

Animasyon Önerisi - Sevimli Canavarlar

Sünger Bob Kare Pantolon – 2005

Sunger Bob Kare Pantolon

Ters Yüz – 2015

Animasyon Önerisi - Ters Yüz

Yukarı Bak – 2009

Animasyon Önerisi - Yukarı bak

Ratatuy – 2007

Animasyon Önerisi - Ratatuy

Kayıp Balık Nemo – 2003

Kayıp Balık Nemo

Büyüklerinde Keyifle İzleyebileceği Animasyon Önerisi makalemizin sonuna geldik. Umarım önerdiğim animasyonlar hoşunuza gitmiştir.

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir