1. Anasayfa
  2. UbiSoft

Ubisoft Assassin’s Creed 3 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor!

Ubisoft Assassin’s Creed 3 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor!
Assassin's Creed 3 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor
0

Ubisoft Assassin’s Creed 3 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor


Ubisoft 30. Yılı şerefine her ay 1 oyun vereceğini açıklamıştı. Aralık ayının oyunu ise beli olmuş durumda. Aralık ayında ubisoft Assassin’s Creed 3 oyununu ücretsiz dağıtıyor. Oyunu 7 Aralıktan itibaren alabileceksiniz.

Ubisoft bu ay için en çok bilinen Assassin’s Creed serisinden bir oyunu bizlere vermek istemiş. Bu oyun ise en çok ilgi duyulan Assassin’s Creed 3. Oyunu 7 Aralık 2016 tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Fakat diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunu almak içinde 1 ayınız bulunacak. yani 7 Ocak 2017 tarihine kadar bu oyunu kütüphanenize eklemelisiniz. Her zamanki gibi bu oyunda sadece bilgisayar için beleş verilecek. Yani konsol oyuncuları oynayamayacak.

Assassin's Creed 3 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor
Yukarıda gördüğünüz resimdeki oyunları ubisoft geçen aylarda dağıtmıştı. Gördüğünüz gibi son oyunu Assassin’s Creed 3. Oyunu nasıl alacağınızı bilmiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli. Bu tür yazılardan anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Şimdiden iyi oyunlar :)

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir