1. Anasayfa
  2. MAKALE

Dust 2 CryENGINE ile baştan yapıldı

Dust 2 CryENGINE ile baştan yapıldı
Dust 2 CryENGINE ile baştan yapıldı
0

Counter Strike’ ın ünlü haritası Dust 2 CryENGINE ile baştan yapıldı.


Counter Strike’ ın ünlü haritası Dust 2, TekVol isimli YouTube kullanıcısı tarafından CryENGINE kullanarak tekrar yapıldı. Haritayı direk uyarlama olarak değilde kendi zevkine göre yapan kullanıcı, CryENGINE yardımıyla kapı, varil ve kutu gibi objelerini de yerine göre yerleştirmiş. Bu nedenle haritanın çok modern haline şahit oluyoruz. Öncelikle bunun bir hayran yapımı/projesi olduğunu söylemekte fayda var. Daha ötesi yok! Haritayı gezdirdiği videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Inhumans, Resmen Televizyon Dizisi Oluyor!
X-Men Filmleri Kronolojik Sıralaması


Şahsen ben pek beğenmedim. Tamam modern falan diyoruz ama abi adı üstünde “Dust” yani kum ve çöl teması olması lazım. Ama aşağıdaki videoda gördüğünüz üzere bildiğiniz taş ve demirlerden oluşmuş bir harita. Size bilemem ama ben BEĞENMEDİM!

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir