1. Anasayfa
  2. CS: GO

Counter Strike 1.6, CS Go’ ya Uyarlandı

Counter Strike 1.6, CS Go’ ya Uyarlandı
Counter Strike 1.6, CS Go' ya Uyarlandı
4

Counter Strike 1.6, CS Go’ ya Uyarlandı


Öncelikle bunun bir Counter Strike: Global Offensive mod ‘u olacağını söylemekte fayda var.  Mod ‘un adı ise Counter-Strike: Classic Offensive. Mod ‘un yapımcısı “Z00L”
Modun temel amacı  silahlar, sesler, hareket, CS: GO ‘da gördüğünüz gibi eski şeyleri de içeren, oyunun 1.6’dan CS: GO’ya doğru gitmesidir.

Peki, Nedir Bu Mod?

Mod olduğundan dolayı tek başına çalışmamakta. Yani Counter Strike: Global Offensive oyununa ihtiyacınız var.

Mod “Dedicated Servers” yani Adanmış Sunucular da bazı sorunlar yaşıyor. Fakat arkadaş lobisi kurup, Lan üzerinden veya Bot’ larla çevrimdışı oynadığınızda hiç bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.
Zaten sunucular benim pek umrumda değil. Önemli olan arkadaşlarımla oynamak.

Bu Mod ‘u Neden Oynamalıyım?

Mod işlenmiş 4 tane eski harita ile geliyor: Dust2, Italy, Mirage ve Inferno (Dust 2 ve Inferno, CSPromod versiyonuna dayalıdır. Italy ve Mirage haritası  MadMax tarafından port edilmiştir.) Bunu haricinde bir çok şey daha değişti. Parçacık ve ses efektleri gibi retro şeyler, eski oyuncu modelleri, artık AUG / SG 556 demir manzaralı değil  ve çok daha fazlası …

Yakın Zamanda Gelecek Özellikler

“Z00L” Instagib Oyun Modun ‘da (Ne demek bilmiyorum) yerleşik bir model tasarlamış. Railgun özelliği, unscoped yani nişan almadan ateş ettiğimizdeki awp tasarımı, lazer.
Bu arada mod sürekli güncellenmekte.


Mod’ un Sayfası için Tıklayınız!
Film veya Dizi’ lerin Parodi Yapımları


Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir