Counter Strike 1.6, CS Go’ ya Uyarlandı

Counter Strike 1.6, CS Go’ ya Uyarlandı


Öncelikle bunun bir Counter Strike: Global Offensive mod ‘u olacağını söylemekte fayda var.  Mod ‘un adı ise Counter-Strike: Classic Offensive. Mod ‘un yapımcısı “Z00L”
Modun temel amacı  silahlar, sesler, hareket, CS: GO ‘da gördüğünüz gibi eski şeyleri de içeren, oyunun 1.6’dan CS: GO’ya doğru gitmesidir.

Peki, Nedir Bu Mod?

Mod olduğundan dolayı tek başına çalışmamakta. Yani Counter Strike: Global Offensive oyununa ihtiyacınız var.

Mod “Dedicated Servers” yani Adanmış Sunucular da bazı sorunlar yaşıyor. Fakat arkadaş lobisi kurup, Lan üzerinden veya Bot’ larla çevrimdışı oynadığınızda hiç bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.
Zaten sunucular benim pek umrumda değil. Önemli olan arkadaşlarımla oynamak.

Bu Mod ‘u Neden Oynamalıyım?

Mod işlenmiş 4 tane eski harita ile geliyor: Dust2, Italy, Mirage ve Inferno (Dust 2 ve Inferno, CSPromod versiyonuna dayalıdır. Italy ve Mirage haritası  MadMax tarafından port edilmiştir.) Bunu haricinde bir çok şey daha değişti. Parçacık ve ses efektleri gibi retro şeyler, eski oyuncu modelleri, artık AUG / SG 556 demir manzaralı değil  ve çok daha fazlası …

Yakın Zamanda Gelecek Özellikler

“Z00L” Instagib Oyun Modun ‘da (Ne demek bilmiyorum) yerleşik bir model tasarlamış. Railgun özelliği, unscoped yani nişan almadan ateş ettiğimizdeki awp tasarımı, lazer.
Bu arada mod sürekli güncellenmekte.


Mod’ un Sayfası için Tıklayınız!
Film veya Dizi’ lerin Parodi Yapımları


Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*