1. Anasayfa
  2. MAKALE

Battlefield 5’te Kardan Adam Yapabileceksiniz

Battlefield 5’te Kardan Adam Yapabileceksiniz
Battlefield 5'te Kardan Adam Yapabileceksiniz
0

Battlefield 5’te Kardan Adam Yapabileceksiniz


Şu anda beta sürecinde olan ve bir ekibe dahil olarak oynayabilme özelliği sunan Battlefield 5’te artık kardan adam yapmak mümkün. Bir ekibe dahil olmanın ne kadar gerekli veya eğlenceli olduğu halen tartışıla dursun, kardan adam yapma fikri oldukça ilginç görünüyor. Şahsen benim için hiç ilginç değil :D

Bir Reddit kullanıcısı tarafından keşfedilen kardan adamın yapılması oldukça zaman alıyor; ancak tamamlandığında, biri onu vurmadığı sürece nereye gideceğini her zaman bilebiliyorsunuz. Bu kardan adam küçük bir boyuta sahip ve kolayca kamufle olabiliyor. Pek bir özelliği olduğu da söylenemez; ancak fazla bir beklentiniz yoksa sizi asla yüzüstü bırakmayacaktır. Kardan adamın orada bir yerde sizin için bulunuyor olması oyuncuların hoşuna giden bir şey.

Kardan adam bir yana, oyunun yaşattığı deneyim de beta sürecinde, alpha sürecine kıyasla oldukça iyileştirilmiş durumda. Tabi eksikleri de yok değil, kimi oyuncuların fark ettiği bir şey var ki o da piyadeler tank mermileri ile suratlarından bile vurulsa hayatta kalabiliyorlar. Bunu kardan adam üzerinde deneyen olmuş mu bilinmez ama eğer beta sürecindeyseniz gördüğünüz ilk kardan adamı tankla vurmayı deneyebilirsiniz :)

 

Battlefield 5’te Kardan Adam Yapabileceksiniz

Şimdilik diyeceklerimiz bu kadar. Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Makaleyi Oyla post

Boş vakitlerinde technovadi.com sitesinde makale yayınlayan birisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir