1. Anasayfa
  2. BİLİM ve TEKNOLOJİ

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma
Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma
5

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma


Vodafone Güvenli Depo uygulaması üzerinden fotoğraf, video, kişisel dosya ve rehberinizi kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Aylık  1 GB’ a kadar ücretsiz yedekleme hakkınız bulunuyor. 1 GB üstünde ise sizin ihtiyacınızı karşılayan bir paket almanız gerekiyor. Makalenin en latında bu paketler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamada otomatik yedekleme özelliği bulunmakta. İsteğinize göre bu özelliği açıp, kapayabiliyorsunuz.

Peki “Vodafone Güvenli Depo Tam Olarak Ne İşimize Yarayacak?” Hemen söyleyeyim; Vodafone hizmeti ile birlikte yedeklediğiniz bu kişisel verileriniz, Cihaz veya Hat değişiminde hiç bir şekilde kaybolmuyor. Dilerseniz çok basit bir yöntemle yeni Cihazınıza yedeklerinizi çok kolay bir şekilde geri yükleyebiliyorsunuz.


Bilgisayardan Instagram Mesajı Atmak – Programsız


Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma

Aylık 1 GB beleş kota bana yetmez derseniz, uygulama üzerinden ücretli paketleri satın alabiliyorsunuz. Paket ücretleri;
50 GB Kota: Aylık 2.90 TL
100 GB Kota: Aylık 4.90 TL
500 GB Kota: Aylık 6.90 TL
ve 1 TB “1000 GB” Kota: Aylık 9.9o TL ‘ye denk geliyor.
Vodafone’nun bu uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için ve uygulamayı cihazınıza yüklemek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca tıkladığınız linkte açılan sayfa üzerinde Apple Store ve Play Store linkleri de bulunmaktadır.

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

  1. 15 Mart 2019

    Güzel bir paylaşım işime yaradı teşekkürler.

  2. technotroll geri dönsün

  3. Telefon değiştirme olaylarında işime yarayabilir.

    • Aslında normal kullanımda da işinize yarayabilir. Malum yeni telefonlardaki hafıza pek yeterli olmuyor. Yüksek hafızalı ürün istediğinizde ise fiyatı çok artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir