Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma


Vodafone Güvenli Depo uygulaması üzerinden fotoğraf, video, kişisel dosya ve rehberinizi kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Aylık  1 GB’ a kadar ücretsiz yedekleme hakkınız bulunuyor. Aynı zamanda uygulamada otomatik yedekleme özelliği bulunmakta. İsteğinize göre bu özelliği açıp, kapayabiliyorsunuz.

Peki “Vodafone Güvenli Depo Tam Olarak Ne İşimize Yarayacak?” Vodafone hizmeti ile birlikte yedeklediğiniz bu kişisel yedekleriniz, Cihaz veya Hat değişiminde hiç bir şekilde kaybolmuyor. Dilerseniz çok basit bir yöntemle yeni Cihazınıza yedeklerinizi geri yükleyebiliyorsunuz.

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma

Aylık 1 GB beleş kota bana yetmez derseniz, uygulama üzerinden ücretli paketleri satın alabiliyorsunuz. Paket ücretleri;
50 GB Kota: Aylık 2.90 TL
100 GB Kota: Aylık 4.90 TL
500 GB Kota: Aylık 6.90 TL
ve 1 TB “1000 GB” Kota: Aylık 9.9o TL ‘ye denk geliyor.
Vodafone Güvenli Depo uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için ve uygulamayı cihazınıza yüklemek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca tıkladığınız linkte açılan sayfa üzerinde Apple Store ve Play Store linkleri de bulunmakta.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Vodafone Güvenli Depo ile Yedek Alma” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir