1. Anasayfa
  2. UbiSoft

The Crew Uplay’ de Ücretsiz Oluyor!

The Crew Uplay’ de Ücretsiz Oluyor!
The Crew
3

The Crew Uplay’ de Ücretsiz Oluyor!

Diğer oyunlara ulaşmak ve The Crew’ i nasıl alacağınızı öğrenmek için bu yazımızı da okuyunuz!!!

Ubisoft 30. yılını kutlarken önümüzdeki aylarda her ay 1 oyun vereceğini duyurmuştu. Bu ay yani 14 eylülde vereceği oyunda belli oldu. Evet yanlış duymadınız ünlü araba yarışı oyunu ücretsiz oluyor.

Bilindiği gibi dağıtıcı firma ilk olarak Prince Of Persia: Zamanın Kumlar‘ ı adlı bir oyunu vermişti. Bu oyun çocukluğumun oyunu idi :) Nostalji yaşamak isteyenler için çok iyi bir şeydi bu oyunu bedavaya vermek. İkinci olarak ise Tom Clancy’s Splinter Cell ve Üçüncü olarak ise Rayman Origins’ i vermişti. Raymani’ de çocukluğumda çok oynamıştım. Hele Nokia zamanın da :)

The Crew” adlı oyun ise 14 Eylül ve Eylül sonu arası ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu süre içinde oyunu kütüphanesine ekleyen de oyun sonsuza kadar kalacak ama eylül sonunda almak isteyenler para vermek zorunda :) Yani 14 Eylül’ den sonra elinizi çabuk tutmak zorundasınız. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler.

Yeni paylaşımlar da görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Youtube Kanalımız’ a gitmek için tıklayınız!

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. neden hala ücretli gözüküyor ? 14 eylül bugün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir