Resident Evil 7 Gameplay Video’su ve Yeni Ekran Görüntüleri

Resident Evil 7 Gameplay Video’ su ve Yeni Ekran Görüntüleri


Capcom, her yıl olduğu gibi bu senede yeni oyunu ile büyük ilgi çekmeyi başardı. Bu oyunun ne olduğunu hepimiz biliyoruz 🙂 Resident Evil 7… Ne yalan söyleyeyim seri ile ilgisi olmayan kişiler bile oyunun bir an evvel çıkmasını istiyor.

Geçtiğimiz günlerde veya aylarda birçok video yayınlandı ama bunlar hep kısa kısa videolar’ dı. Zaten pek farklı şeylerinde olduğunu söylenemezdi. Bu sefer ise Capcom, 7 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı ve Resident Evil 7′ nin nasıl bir oyun olacağını bariz bir şekilde görüyoruz. Resident Evil 7, serinin aksiyon yüklü son halinden kurtulup modern bir hayatta kalma/korku oyunu olmuş. Ayrıca bu sefer TPS (Third-Person Shooter) oynanış yerine FPS (First-Person Shooter) oynanışa yer vermişler.  Serinin önceki karakterleri ise şuan yok gibi gözüküyor. Yani bu oyunda yeni karakterler ile tanışacağız. Bu beni biraz üzüyor 🙁 Sonuçta Leon, Chris, Ada gibi karakterlerle büyümüş oyuncular olarak eski karakterlerin olmaması biraz üzücü. İlk videolardakinin aksine bu videoda kendimizi koruyabildiğimiz gözüküyor. Ama eski oyunlardaki gibi aksiyonuda bulamayabilirsiniz. En iyisi kendi gözlerinizle görmeniz. Resident Evil 7, 24 Ocak’ta çıkışına gerçekleştirecek. Ne diyelim sabırsızlıkla bekliyoruz 🙂


Resident Evil 7 Yeni Ekran Görüntüleri için Tıklayınız!
Sonunda Hill Climb Racing 2 Çıktı!


Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Resident Evil 7 Gameplay Video’su ve Yeni Ekran Görüntüleri” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*