1. Anasayfa
  2. OYUN

Resident Evil 7 Gameplay Video’su ve Yeni Ekran Görüntüleri

Resident Evil 7 Gameplay Video’su ve Yeni Ekran Görüntüleri
Resident Evil 7 Gameplay Video
1

Resident Evil 7 Gameplay Video’ su ve Yeni Ekran Görüntüleri


Capcom, her yıl olduğu gibi bu senede yeni oyunu ile büyük ilgi çekmeyi başardı. Bu oyunun ne olduğunu hepimiz biliyoruz :) Resident Evil 7… Ne yalan söyleyeyim seri ile ilgisi olmayan kişiler bile oyunun bir an evvel çıkmasını istiyor.

Geçtiğimiz günlerde veya aylarda birçok video yayınlandı ama bunlar hep kısa kısa videolar’ dı. Zaten pek farklı şeylerinde olduğunu söylenemezdi. Bu sefer ise Capcom, 7 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı ve Resident Evil 7′ nin nasıl bir oyun olacağını bariz bir şekilde görüyoruz. Resident Evil 7, serinin aksiyon yüklü son halinden kurtulup modern bir hayatta kalma/korku oyunu olmuş. Ayrıca bu sefer TPS (Third-Person Shooter) oynanış yerine FPS (First-Person Shooter) oynanışa yer vermişler.  Serinin önceki karakterleri ise şuan yok gibi gözüküyor. Yani bu oyunda yeni karakterler ile tanışacağız. Bu beni biraz üzüyor :( Sonuçta Leon, Chris, Ada gibi karakterlerle büyümüş oyuncular olarak eski karakterlerin olmaması biraz üzücü. İlk videolardakinin aksine bu videoda kendimizi koruyabildiğimiz gözüküyor. Ama eski oyunlardaki gibi aksiyonuda bulamayabilirsiniz. En iyisi kendi gözlerinizle görmeniz. Resident Evil 7, 24 Ocak’ta çıkışına gerçekleştirecek. Ne diyelim sabırsızlıkla bekliyoruz :)


Resident Evil 7 Yeni Ekran Görüntüleri için Tıklayınız!
Sonunda Hill Climb Racing 2 Çıktı!


Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir