Sonunda Hill Climb Racing 2 Çıktı!

Fingersoft’ un yapımcılığını üstlendiği Hill Climb Racing’ in ikinci oyunu çıkışını gerçekleştirmiş durumda. Oyuna Google Play ve Apple Store üzerinden ulaşmak mümkün. Fakat Apple Store kullanıcıları için şuanda ülke kısıtlaması bulunmakta. Yani her ülkede kullanılabilir değil! Hill Climb Racing 2 ilk oyununa nazaran oynanış, görsellik, tasarım ve multiplayer farklarıyla geliyor.

Sadece Google Play’ de 100 ile 500 milyon arasında indirmesi bulunan. Mobil platformların hepsinde ise 600 milyondan fazla kez indirilerek popüler yarış oyunları arasında zirveye yerleşen Hill Climb Racing’ in devam oyunu olan Hill Climb Racing 2;
Android için dünya genelinde, Iphone ve Ipad kullanıcıları için ise bölge bazlı olarak çıkmış durumda. Yani Apple Store sahipleri ya bölge değişikliği yapacak yada 26 Aralık 2016 tarihini beklemek zorunda kalacaklar.


Oyunun Google Play linki için Tıklayınız!
Teknoloji Haberlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!


İlk çıktığı gün 200.000’ den fazla indirme rakamına ulaşan ve şuan  Google Play’ de 4.7 puan ortalaması olan Hill Climb Racing 2’ de her şeyin baştan tasarlandığını görmek mümkün. Oyunda yine çok sayıda özelleştirme ve geliştirme bulunmakta. Fakat bu seferki özelleştirmeler ve geliştirmeler ilk oyununa nazaran daha fazla 🙂 Oyunu 15 dakika oynama şansım oldu ve size şunu söyleyebilirim ki Fingersoft yine döktürmüş durumda. Hele multiplayer modun’ da diğer kişilerle yarış yapmak ve derecenizin (Rank) bulunması kapışmayı ateşlemiş durumda. Oyun hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için çektiğim videoyu izleyebilirsiniz.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*