1. Anasayfa
  2. OYUN

Sonunda Hill Climb Racing 2 Çıktı!

Sonunda Hill Climb Racing 2 Çıktı!
Hill Climb Racing 2
0

Fingersoft’ un yapımcılığını üstlendiği Hill Climb Racing’ in ikinci oyunu çıkışını gerçekleştirmiş durumda. Oyuna Google Play ve Apple Store üzerinden ulaşmak mümkün. Fakat Apple Store kullanıcıları için şuanda ülke kısıtlaması bulunmakta. Yani her ülkede kullanılabilir değil! Hill Climb Racing 2 ilk oyununa nazaran oynanış, görsellik, tasarım ve multiplayer farklarıyla geliyor.

Sadece Google Play’ de 100 ile 500 milyon arasında indirmesi bulunan. Mobil platformların hepsinde ise 600 milyondan fazla kez indirilerek popüler yarış oyunları arasında zirveye yerleşen Hill Climb Racing’ in devam oyunu olan Hill Climb Racing 2;
Android için dünya genelinde, Iphone ve Ipad kullanıcıları için ise bölge bazlı olarak çıkmış durumda. Yani Apple Store sahipleri ya bölge değişikliği yapacak yada 26 Aralık 2016 tarihini beklemek zorunda kalacaklar.


Oyunun Google Play linki için Tıklayınız!
Teknoloji Haberlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!


İlk çıktığı gün 200.000’ den fazla indirme rakamına ulaşan ve şuan  Google Play’ de 4.7 puan ortalaması olan Hill Climb Racing 2’ de her şeyin baştan tasarlandığını görmek mümkün. Oyunda yine çok sayıda özelleştirme ve geliştirme bulunmakta. Fakat bu seferki özelleştirmeler ve geliştirmeler ilk oyununa nazaran daha fazla :) Oyunu 15 dakika oynama şansım oldu ve size şunu söyleyebilirim ki Fingersoft yine döktürmüş durumda. Hele multiplayer modun’ da diğer kişilerle yarış yapmak ve derecenizin (Rank) bulunması kapışmayı ateşlemiş durumda. Oyun hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için çektiğim videoyu izleyebilirsiniz.

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir