1. Anasayfa
  2. MAKALE

Otomatik Surf İle Para Kazan

Otomatik Surf İle Para Kazan
Otomatik Surf İle Para Kazan
0

Otomatik Surf ile Para Kazan


Merhabalar, bugün sizlere internet üzerinden yani oturduğunuz yerden para kazanmak için alternatif güzel bir yöntem göstereceğim. Çoğumuz gün içerisinde uzun saatler bilgisayar başında oyun oynayarak ve sosyal medya da gezinerek vakit geçirmekte. Bu süre içerisinde hiçbir işlem yapmadan kim para kazanmak istemez ki?

Otomatik Surf İle Para Kazan

Anlatıma geçmeden önce vereceğim link üzerinden siteye kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayınız. Kayıtta istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz vakit girişiniz sağlanacaktır. Girdiğinizde üstte ki ekran ile karşılaşacaksınız.

İndir Kısmı

Soldaki menüde yer alan indir kısmına gittiğimizde yazılımı indirmemiz gereken sayfa gelmektedir. Sayfada yer alan OrganicHit yazılımını indir butonu tıklayarak indirmeyi sağlayabilirsiniz. Yazılım sadece Windows üzerinde çalışmaktadır. Yazılım maalesef indirmeden sitede çalışmamaktadır. Sadece uygulama üzerinden surf işlemini başlatabiliyorsunuz. Ücretsiz üyelikler için 3 oturum sayısı hakkı verilmekte. Bunu isterseniz ek ücret ödeyerek arttırabilirsiniz. 3 oturum sayısı ile evinizde bulunan bir ek bilgisayar yada Türkiye lokasyonlu bir sunucu da yazılımı çalıştırmak mümkündür. Gezinti başladığında her gezintide dakika bazında puan alacaksınız. Her 1 dakika 1 puana eşittir. Ekli sitelerin dakikasına göre puanlar değişmektedir. Çoğunlukla sitelerin gezintisi 8dk olarak ayarlanmıştır.

Sitelerim Kısmı

Kazandığınız puanları paraya çevirmek istemiyorsanız ve bir siteniz mevcut ise bu kısımdan sitenize hit gönderimi sağlayabilirsiniz. Solda yer alan sitelerim kısmına girdiğinizde, Site ekle butonu tıklıyoruz. İlk kısımda url girmeniz gerekmekte. Url yazdığınızda alt kısımda sitenize gelecek hit hangi çeşit olacağını seçmelisiniz. 3 çeşit hit mevcuttur;

  • Direk Hit
  • Organik Hit
  • Referanslı Hit

Direk Hit bildiğiniz üzere  verdiğiniz url ye direkt yönlendirme yapılarak hit kazanmanızı sağlar. Organik Hit kısmında ise sizden bir anahtar kelime girmenizi ister (Örneğin; “Technovadi”).  Referanslı Hit ise size hit nereden referans olarak geleceğini seçerek gönderimi sağlayabilirsiniz (Referans siteler; Google, Facebook, Youtube ve Twitter). Hit türünü seçtikten sonra aşağıdan ziyaret süresini belirleyeceksiniz. Aşağısında yer alan gizlilik kısmından url niz ve site içini gizlemek amacı için koyulmuş ek bir detay.

Bonus Kazan

Sitede yer alan Bonus Kazan kısmında sizlere bonus puan kazanmanız için gerekli verilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Görevleri yerine getirerek fazladan puan kazanabilirsiniz.

TL Çevir

Sitede yer alan bu kısımda ise biriken puanlarınızı tl çevir kısmından çekebilirsiniz. Minimum ödeme tutarı 15 TL olarak belirlenmiş ve 20,30,40,50 ve 100 şeklinde ilerlemekte. Gerekli puan tutarını topladıktan sonra bu kısımda ödemenizi almak için bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Profilim

Profilim kısmından Ad Soyad, E-Mail ve şifre değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Referanslarım

Evet ek bir gelir için referanslarım kısmı işinizi görecektir. Link ile üye yaptığınız kişilerden %20 kredi kazanırsınız.


Diğer para kazanma yöntemlerimiz için tıklayın!


Sistemden kısaca bahsetmek istedim sizlere. Siz de bu sistem üzerinden oturduğunuz yerden otomatik surf yaparak para kazanabilirsiniz hiçbir ek ücret ödemeden ve bir işlem yapmadan kendinizi otomatik olarak surf işlemini yapacaktır. Bazen sistem kaynaklı hatada gezinti yapmayı durduruyor olabilir. Aralıklarla programı kapatıp açmanızı öneririm. Başka bir yazıda görüşmek üzere..

Makaleyi Oyla post

Boş vakitlerinde technovadi.com sitesinde makale yayınlayan birisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir