1. Anasayfa
  2. İNTERNET

Fake Mail – Sahte Hesap Nasıl Açılır? 2022

Fake Mail – Sahte Hesap Nasıl Açılır? 2022
Fake Mail - Sahte Hesap Nasıl Açılır
5

Bu makalemizde sizlere “Sahte Hesap Nasıl Açılır?, Geçici Mail Açma, fake mail açma, sahte mail” nasıl yapılır onu göstereceğim. İnternet üzerinde anonim kalmak için ve, veya güvenilmeyen, gereksiz, önemsiz bir sitede kullanmak için sahte e-posta adresi kullanılır. Zaman kaybından kurtarır.

Kayıt olmak, mail onay bağlantısı linki almak, e-posta cevaplamak ve(ya) e-posta göndermek için bu hizmetler kullanılabilir. Ayrıca etkinlik, e-book, ücretsiz promosyon kodu veren gibi sitelerde genelde e-posta zorunluluğu vardır. Kendi mail adresinizi vermek istemediğinizde de bu yöntemi kullanabilirsiniz. Anonim bir mail adresi kullanarak, kişisel veya resmi posta kutunuzun istenmeyen e-postalarla spam ile dolmasını önleyebilirsiniz.

Aslında yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıya koyacağım 2 dakikalık rehber videoyu izlemek ve verdiğim linkteki ilgili siteye gitmek. Mail açma sitesinin linki ise: Tıkla! Verdiğim bu sitede mail aktif kalma süresi varsayılan olarak 50 dakika.

Fake Mail – Sahte Hesap Nasıl Açılır? (Sahte Mail)

Anonim mail açma makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım bu makale işinizi görmüştür. Benim çok işime yaradı. Bu tarz rehber makalelerden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki kategorimize ve diğer yazılarımıza kesinlikle göz atın derim.

Sık Sorulan Sorular – SSS

Fake mail adresi nedir?

Fake Mail (Fake E-posta), istediğiniz süre boyunca aktif kalır. Sadece e-posta onayı isteyen e-book, etkinlik gibi sistemlerde üyelik açmak için kullanılan geçici mail adresleridir. Zaman zaman bu hizmetleri bende kullanıyorum. Detaylı bilgi için makalemizi okumanızda fayda var.

Geçici e-posta nedir?

Geçici e-posta, fake mail tek kullanımlık onay e-postası olarak da düşünebilirsiniz. Bu hizmette hiç kimse aynı e-posta’yı tekrar veya yeniden kullanamaz. Anonim Mail açmak için kayıt yapmaya gerekte yoktur tek tuşla kolayca mail oluşturulur. Detaylı bilgi için makalemizi okumanızda fayda var.

Temp mail ne işe yarar?

Temp mail ne işe yarar? Tek kullanımlık e-posta; belirli bir zaman sonra kendi kendini imha eden geçici, uçucu bir adreste mail almayı sağlayan hizmettir. Temp Mail açmak için kayıt yapmaya gerekte yoktur tek tuşla kolayca geçici mail oluşturulur.

Tempmail; 10minutemail, throwaway e-posta, sahte posta, fake mail, geçici e-posta gibi adlarla da bilinir halk arasında. Detaylı bilgi için makalemizi okumanızda fayda var.

Anonim mail nasıl atılır?

Anonim mail nasıl atılır? Bir çok yöntemi var. 2 tane yöntemden bahsedeceğim.
1-) İlki Temp Mail, Fake E-posta ve, veya Tek kullanımlık e-posta ile mail atmak. Detaylı bilgi için makalemizi okumanızda fayda var.

2-) “From” (Kimden) metin alanındaki e-posta adresine tıkla, ardından takma adını seç.
a-) “To” (Kime) metin alanına bir e-posta adresi gir.
b-) “Subject” alanına herhangi bir konu yaz.
c-) E-posta metnini ve eklerini gir.
d-) Sayfanın en altındaki Mail Gönder butonuna tıkla.

10 dakikalık mail ne işe yarar?

10 Dakikalık Silinebilir E-posta Adresleriniz ile İstenmeyen e-postaları, reklam gönderilerini, gereksiz sitelere üye olmayı ve saldırgan robotları unutacaksınız. Asıl kullandığınız E-posta kutunuzu, adresinizi temiz ve güvenli tutun.

10 Minutes Email, geçici, güvenli, anonim, ücretsiz ve kolaylıkla silinebilir bir e-posta adresi sunuyor. Detaylı bilgi için makalemizi okumanızda fayda var.

5/5 - (6 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

  1. 03 Nisan 2024

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  2. Çok teşekkür ederim (:

  3. kendi yazdığım yazıdan yardım alıyorum ya şaka gibi .d

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir