1. Anasayfa
  2. GOOGLE

Google Pixel Telefonunu Satın Alan Kişilere Google Play Çeki Hediye!

Google Pixel Telefonunu Satın Alan Kişilere Google Play Çeki Hediye!
Google Pixel
0

Google Pixel Telefonunu Satın Alan Kişilere Google Play Çeki Hediye!


Geçtiğimiz aylarda Google amiral gemisi olan telefonunu piyasaya sürmüştü. (Google Pixel) Ülkemize ise bu telefon henüz resmi olarak gelmiş değil. Fakat hepsiburada üzerinden ithalatçı garantisi ile isteyenler satın alabiliyor.

Şimdi gelelim makalemizin içeriğine. Google, yeni çıkardığı amiral gemisi olan Pixel telefonunun daha fazla satması için böyle bir taktik bulmuş. Taktik ise şı “Telefonu satın alın Play Store Çeki sizin olsun :) ”

Google Pixel
Şu telefonun güzelliğine bakar mısınız resmen aşık oldum :) Fakat parası da öyle.

Google, Pixel ve Pixel XL model telefonlardan herhangi birini alan kullanıcılara 50 dolarlık Play Store çeki vereceğini duyurdu.

Google’ ın hediyesi birçok telefon alacak kişinin dikkatini çekerken, verilen hediye çekinin hatırı sayılır uygulama indirme şansı sunacağı da bir gerçek. Hele ülkemizde doların kurunu hesaba katacak olursak 188 TL ‘ye tekabül ediyor.

Pixel ve Pixel XL telefon sahipleri şimdiden hediye çeklerini kullanmaya başladılar. Bakalım bu hediye, Google ‘in yeni çıkarmış olduğu Amiral Gemisi telefonunun satışlarını nasıl etkileyecek.

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir