Google Pixel Telefonunu Satın Alan Kişilere Google Play Çeki Hediye!

Google Pixel Telefonunu Satın Alan Kişilere Google Play Çeki Hediye!


Geçtiğimiz aylarda Google amiral gemisi olan telefonunu piyasaya sürmüştü. (Google Pixel) Ülkemize ise bu telefon henüz resmi olarak gelmiş değil. Fakat hepsiburada üzerinden ithalatçı garantisi ile isteyenler satın alabiliyor.

Şimdi gelelim makalemizin içeriğine. Google, yeni çıkardığı amiral gemisi olan Pixel telefonunun daha fazla satması için böyle bir taktik bulmuş. Taktik ise şı “Telefonu satın alın Play Store Çeki sizin olsun 🙂 ”

Google Pixel
Şu telefonun güzelliğine bakar mısınız resmen aşık oldum 🙂 Fakat parası da öyle.

Google, Pixel ve Pixel XL model telefonlardan herhangi birini alan kullanıcılara 50 dolarlık Play Store çeki vereceğini duyurdu.

Google’ ın hediyesi birçok telefon alacak kişinin dikkatini çekerken, verilen hediye çekinin hatırı sayılır uygulama indirme şansı sunacağı da bir gerçek. Hele ülkemizde doların kurunu hesaba katacak olursak 188 TL ‘ye tekabül ediyor.

Pixel ve Pixel XL telefon sahipleri şimdiden hediye çeklerini kullanmaya başladılar. Bakalım bu hediye, Google ‘in yeni çıkarmış olduğu Amiral Gemisi telefonunun satışlarını nasıl etkileyecek.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir