Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!

Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!


Playstation platformuna özel olarak çıkacak bu oyun. Horizon Zero Dawn Trailer ‘ı bizi bizden alıyor. Cidden oyun endüstrisinde özgünlük çok önemli ve oyun bunu çok başarılı bir şekilde yapmış durumda. Sony ‘yide bu konuda tebrik etmek gerek. Playstation Exclusive oyunlarını çok başarılı bir şekilde yapıyor. Uncharted serisi olsun, Until Dawn olsun aslında sayabilecek birçok oyun var fakat demek istediğim şu; Sony bu tür konularda işin ehli. Yani Exclusive oyun yapımcılarının atası diyebiliriz. Neyse lafı fazla uzatmadan sizlere oyunun hikayesinden bahsedeyim. İsterseniz direk en alttan fragmanı izleyebilirsiniz.


2017 Yılının En iyi Video Oyunları Listemiz için Tıklayınız!


Hikayesi/Konusu: Gelecek 1000 yıl boyunca, insanlık, bir grup mağara adamı benzeri kabile grubuna indirgenmiştir; Ve tarihi öncesi manzara geri dönmüştür. Yani dünya yemyeşil ve tehlikeli yabani hayvanların yaşadığı bir yer haline gelmiştir. Hayvan dediğime bakmayın bu oyunda bütün hayvanlar robot. Evet, yanlış duymadınız her hayvanın robot olduğu bir dünya. Oyunun demosu ise E3 2016 basın toplantısında gösterildi.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*