1. Anasayfa
  2. SONY

Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!

Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!
Horizon Zero Dawn Trailer
1

Horizon Zero Dawn Trailer Çıktı!


Playstation platformuna özel olarak çıkacak bu oyun. Horizon Zero Dawn Trailer ‘ı bizi bizden alıyor. Cidden oyun endüstrisinde özgünlük çok önemli ve oyun bunu çok başarılı bir şekilde yapmış durumda. Sony ‘yide bu konuda tebrik etmek gerek. Playstation Exclusive oyunlarını çok başarılı bir şekilde yapıyor. Uncharted serisi olsun, Until Dawn olsun aslında sayabilecek birçok oyun var fakat demek istediğim şu; Sony bu tür konularda işin ehli. Yani Exclusive oyun yapımcılarının atası diyebiliriz. Neyse lafı fazla uzatmadan sizlere oyunun hikayesinden bahsedeyim. İsterseniz direk en alttan fragmanı izleyebilirsiniz.


2017 Yılının En iyi Video Oyunları Listemiz için Tıklayınız!


Hikayesi/Konusu: Gelecek 1000 yıl boyunca, insanlık, bir grup mağara adamı benzeri kabile grubuna indirgenmiştir; Ve tarihi öncesi manzara geri dönmüştür. Yani dünya yemyeşil ve tehlikeli yabani hayvanların yaşadığı bir yer haline gelmiştir. Hayvan dediğime bakmayın bu oyunda bütün hayvanlar robot. Evet, yanlış duymadınız her hayvanın robot olduğu bir dünya. Oyunun demosu ise E3 2016 basın toplantısında gösterildi.

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir