1. Anasayfa
  2. REHBER Ve YARDIM

GTA Online Solo Public Server Açma

GTA Online Solo Public Server Açma
1

GTA Online Solo Public Server Açma


GTA 5 Online oynarken bir çok şey canımızı sıkabiliyor. Bunların en başını ise sorunlu oyuncular çekiyor. Görev yaparken sürekli rahatsız ediyorlar. Hile ile oyununuzu size zehir ediyorlar. Peki bu sorunlu oyunculardan kurtulmanın bir yolu var mı? Evet var. Üstelik bu yöntem ile “GTA Online Solo Public Server” ‘a giriş yapıyorsunuz. Yani CEO, Bunker, NightClub ve Motoclub görevlerinizi yapabiliyorsunuz. Normalde GTA Online’da Solo Server girdiğinizde size bir uyarı verir bunları yapabilmek için Public Server girmelisiniz diye. İşte şimdi paylaşacağım yöntem ile hem Solo hem de Public Servere giriş  yapabileceksiniz :)

Dilerseniz lafı fazla uzatmadan yönteme geçelim;

GTA Online Solo Public Server Açma 1

İlk olarak GTA Online giriş  yapıyoruz. Yani Public bir servera giriş yapıyoruz. Bir kaç dakika bu server da takıldıktan sonra “Görev Yöneticisini” açıp, Performans> Kaynak İzleyicisini Aç > Ağ kısmına gelip GTA5.exe ‘ye sağ tıklayıp “İşlemi Askıya Al” diyoruz.

GTA Online Solo Public Server Açma 2

GTA Online Solo Public Server Açma 3

Karşınıza bir uyarı çıkacak ve tekrardan “İşlemi Askıya Al” seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra altta açık olan GTA 5’i bir kaç kez açmaya çalışıyoruz. Her ne kadar girmeye çalışsanız da oyuna girmeyecektir. Şimdi yaptığımız işlemleri tekrar yapacağız. Fakat bu sefer “İşlemi Sürdür” diyeceğiz.

GTA Online Solo Public Server Açma 4

İşlemi Sürdür” dedikten sonra yine karşımıza uyarı ekranı gelecektir. Bu ekranda da tekrardan “İşlemi Sürdür” diyoruz ve bu işlemden sonra oyun bir anda açılacaktır. Oyun açıldığında aşağıda bulunan resimlerdeki gibi bir olayla karşılaşacaksınız. Şimdi Görev Yöneticisini ve bunla alakalı olan şeyleri kapatabilirsiniz.

GTA Online Solo Public Server Açma 6 GTA Online Solo Public Server Açma 7

Son olarak ise bu yöntemin çalıştığına dair kanıtımı aşağıya bırakıyorum :) Aşağıda bulunan resimde gördüğünüz üzere CEO gibi bir çok görevi yapabilirsiniz.


Steam ile Para Kazanma – Steam Idle Master Rehberi
Veniwidiwon ile Para Kazan


GTA Online Solo Public Server Açma 8

5/5 - (1 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 19 Temmuz 2022

    işe yarıyor böylelikle online görevleri solo sw de rahat rahat yapabiliyorum. gereksiz hilecilerde olmuyor oh

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir