Veniwidiwon ile Para Kazan

Veniwidiwon ile Para Kazan


Uzun bir aradan sonra tekrardan “Para Kazan” konusu ile karşınızdayım ve bahsedeceğim bu sistemin adı Veniwidiwon. Bu anlatacağım sistem ile belli bir oranda para kazanmanız mümkün. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda bu sitede bir çok kazanç yönteminden bahsettim. Bahsettiğim yöntemlerden bazıları hala kazandırmaya devam ederken bazıları ise scam’a dönüşmüş durumda. Eğer daha önceden paylaştığımız diğer yöntemleri bilmeyenleriniz varsa tıklayın!

Anlatıma geçmeden önce vereceğim bu linkten kayıt olabilirsiniz. Kayıt Linki için tıklayın! Siteye bütün bilgilerinizi doğru bir şekilde yazarak kayıt olduktan sonra “Doğrulama için Telefon Numarası gerekiyor”. Hem anında 5 TL kazanmak için hemde ileride karşılaşacağınız Anket ve Reklamlara daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için “Profil” bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Profil bilgilerinizi eklemek ve düzenlemek için yapmanız gerekenler çok basit;

–Profil ve İlgi Alanları–

Sağ üst kısımda bulunan adınızın yazdığı yere tıklıyorsunuz ve açılan sekmede “Profilim” yazısına tıklıyorsunuz. Profilim sayfasında “Kişisel Bilgiler” altında bulunan boş yerlere bilgilerinizi doldurduktan sonra alt kısımda bulunan “Kaydet” butonuna basmanız yeterli. Sağ kısımda bulunan “Adres Bilgileri” kısmına geldiğimizde ise, eğer 5 TL’yi almak istiyorsanız doldurmanız gerekiyor. Adres bilgilerini doğru doldurup doldurmamak sizin tercihinize kalmış bir şey :). Eğer adres bilgilerini doldurmamayı seçerseniz ve para çekimi sırasında sizden adres bilgilerinizi isterse yazarsınız.

Kişişel Bilgiler ve Adres Bilgileri alanlarını doldurduktan sonra “İlgilendiklerim” alanını doldurmanız gerekiyor. Bunun için Profilim sekmesinin yanında bulunan İlgilendiklerim sekmesine tıklamanız gerekiyor. Bu sekmede ilgi alanlarınızı belirleyebiliyorsunuz. Daha hızlı ve  daha çok reklam almak istiyorsanız bu alanda bulunan her şeyi seçmenizi öneririm.. Şahsen ben hepsini seçtim 🙂 En son ise bir tane profil fotoğrafı belirlemeniz gerekiyor. Profil fotoğrafınızı da ekledikten sonra profil doluluk oranınız %100 olduysa 5 TL’yi anında kasanıza bırakıyor.

Referans / Arkadaş Öner

Bu işlemi de hallettikten sonra gelelim “Referans” kısmına. Yine aynı şekilde sağ üstte bulunan isminize tıkladığınızda bir sekme açılıyor ve açılan bu sekmede “Arkadaş Öner” yazıyor. Bu sekmeye tıkladığınızda aşağıda bulunan resimdeki gibi bir alanla karşılaşacaksınız. “Yeni Arkadaş Öner” kısmında gördüğünüz üzere referans linkiniz bulunuyor. Dilerseniz alt kısımda bulunan “Sosyal medyada paylaşın” kısmında otomatik bir şekilde referans linkinizi paylaşabilirsiniz.

Kasa ve Reklamlardan Para Kazanma

Sol menüde bulunan “Kasa” yazısına tıklayarak kasanızda bulunan altın miktarını öğrenebilirsiniz ve yine aynı sayfada bulunan “Ödeme Talebi” sekmesinde ödeme isteği yollayabilirsiniz. Kasamızdan da bahsettiğimize göre geçelim nasıl altın/para kazanabileceğinize;  İlk olarak vereceğim bu linkten uygulamayı indiriyorsunuz. İndirme Linki. Uygulamayı indirdikten sonra açıp hesabımıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptığınızda direk reklam sekmesiyle karşılaşıyorsunuz. İzleyebileceğiniz bir reklam varsa veya katılabileceğiniz bir anket buradan ulaşabilirsiniz.

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir