Samsung ve Android Telefonlarda E-posta Kurulumu

Samsung ve Android Telefonlarda E-posta Kurulumu


Popüler mail servisleri olan Hotmail, Outlook ve Gmail gibi veya şirketiniz için Pop3 , Imap ve Exchange gibi mail servislerini telefonlarınıza tanımlayarak, mobilden kolay bir şekilde maillerinizi takip edebilirsiniz. Özel bir sunucu bağlantısı yapmanız gerekiyorsa “Pop3” gibi, bu sunucuya ait bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Host firmanız dan mail sunucu ayarlarını, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinizi temin ettikten sonra bu işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Bu bilgilerden herhangi birinin yanlış olması durumunda mail kurulumunuzu gerçekleştiremezsiniz. Videoyu çekmiş olduğum telefon Samsung J7 2015 modelidir ve Android 6.1 versiyonu yüklüdür. Samsung ‘un diğer modellerinde veya başka model telefonlarda küçük farklılıklar olabilmektedir.

Samsung ve Android Telefonlarda E-posta Kurulumu yapmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca youtube kanalımızın linki: TechnoVadiTv

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Samsung ve Android Telefonlarda E-posta Kurulumu” için bir yorum

  • 06 Ekim 2017 tarihinde, saat 12:09
    Permalink

    saol işime yaradı

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*