Appnana Nedir ve Nasıl Kullanılır?

BU KONU 22 Kasım 2017 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR!
AppNana Nedir? – Nasıl Puan Kazanılır?

Telefon üzerinden para kazandıran, Appnana adlı iddialı bir uygulamayı inceliyoruz. AppNana ile uygulama indirerek, çeşitli web sitelerine üye olarak, ref kasarak veya anket doldurarak Nanas puan kazanıyorsunuz.

Peki Nedir Bu Nanas Puan?

AppNanas uygulamasında, telefonunuz üzerinden yaptığınız işlerde Nanas puan topluyorsunuz. Bu Nanas puanları ise PayPal, Amazon, iTunes, Google Play gibi yerlerde harcayabilirsiniz. Uygulamada 90.000 Nanas puanı 5$ PayPal ödemesine eşit.

Nasıl Giriş Yaparım ?

Uygulamayı android yada iphone telefonunuzda kullanabilirsiniz. Yükledikten sonra, programı açtığınızda sol üst köşede bulunan Register kısmına tıklayın. Bu kısımda PayPal hesabınızla aynı olan mail adresini girdiğiniz zaman 10.000 Nanas puan kazanıyorsunuz.

Nasıl Puan Kazanırım ? ( Başlar Başlamaz 12.900 Puan Garanti ! )
Get Nanas yazan kısma tıklayarak, puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle programı açtığınız her gün 400 Nanas puan kazanıyorsunuz. Daha sonra Get Nanas kısmının en üstünde bulunan  Invitation Code bölümüne A9915442 kodunu yazıp, Enter tuşuna basarak +2.500 nanas puan daha kazanabilirsiniz.

Ben Yazığımdan “Invite Friends To İnput” Yazıyor. Sizde yazdığınızda sizdede öyle yazacaktır. Eğer 5 Kişi Ref Kodunuzu Yazarsa Yeniden Açıklacaktır…

Yukarıda saydığım işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdiyseniz, henüz hiç bir şey yapmadan 12.900 Nanas puan toplarsınız. Mayıs ayı güncellemesiyle 2 Nana Offers, 1 Nana Videos ve Random Free Nanas kısımları vardır. Üstelik Get Nanas ana sayfasında appnanın sizlere verdiği görevlerde vardır. Size verilen görevleri yaparak Nanas puanlarınızı arttırabilirsiniz.

Ayrıca Invite yazan kısımda sizin davet kodunuz bulunmakta, bu kodu kullanarak kayıt olan arkadaşlarınızdan +2.500 Nanas puan kazanıyorsunuz.Kazandığım Puan’larla Ne Alırım ?
Benim Terciğim Steam 🙂 Fakat Siz Paypal veya Rp İstiyebilirsiniz…

Davet Etme Bölümü !

Sosyal Ağlarda Paylaşıyoruz veya Others “Diğerleri” yerinden davet ediyoruz. Bundan sonra işiniz beklemek, daveti kabul edererse puan kazanıyorsunuz.

Ödeme Kanıtı!

Bu kısımda 48 içinde geleceğini söylüyor.

Mailimize Gelen Yazı ve Paypal Hesabımzıı Yattığını dair ödeme kanıtı!

Aşağıda ödeme aldığıma dair kanıt bulunmaktadır! 
.
Hepinize iyi kazançlar dilerim!
Sizde Kendi Kodunuzu Yorum Olarak Atabilirsiniz!
(Yardımlaşmak iyidir 🙂 )
Appnana - Google Play
Appnana – Google Play

 

 

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Appnana Nedir ve Nasıl Kullanılır?” için 58 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*