Footer Logo Fligran

Mount & Blade Bannerlord Türkçe Dublaj

Tüm video platformlarını kasıp kavuran, Twitch ve YouTube gibi büyük platformlarda da çok büyük kitleye hitap eden Mount and Blade II Bannerlord, uzun bekleyişlerin ardından nihayet 2019 mart ayınında ”Erken Erişim” olarak karşımıza çıkmıştı. ve çıktığında itibaren bir çok oyuncuya ev sahipliği yaptı. Yaptı yapmasına ama hala eksiklikleri devam ediyor umarım en yakın zamanda eksiklikler düzeltilir. Warband gibi bu oyunda direk oyun modlarını desteklediğinden dolayı bu eksikliklerin neredeyse hepsini yok etmek mümkün. Bu yüzden denediğim, tecrübe ettiğim ve hoşuma giden modları “Mount & Blade Bannerlord Mutlaka Yüklenmesi Gereken Modlar” adlı makaleye tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gelelim bizim için önemli olan bir konuya; Bannerlord Türkçe Dublaj

Mount & Blade Bannerlord Türkçe Dublaj

Benim gibi sizde oyunu Türkçe “Bannerlord Türkçe Seslendirme” bir şekilde oynamak istiyorsanız bu mod tam size göre. Yapımcının dediğine göre şu anlık sadece “male voice 1” sesiyle çalışıyormuş bu mod. En son 30 Nisan 2020’de güncellenen modun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mount & Blade Bannerlord Türkçe Dublaj Mod Tanıtım

Aşağıdaki videodaki sesleri dinleyebilirsiniz. Eğer hoşunuza giderse videonun altındaki linkten modu indirebilirsiniz.

Ses Sanatçısı ve Emekçisi: Soner Şahinbaş, Yavuz Selim Sağlam
Mod Yapımcısı: Onur Ali Şahin
Nexus Hesabı: OnurASahin

Mod Hakkında Bilgiler

  • Ana karakterin ve bazı birliklerin seslerine Türkçe dublaj yapılmıştır.
  • Şu anlık sadece 295 adet ses dosyası değişmiş durumda
  • Videoda görüldüğü üzere 4 farklı Han müziği bulunmakta.
  • Karakterinizin sesini değiştirmek için haritadayken V tuşuna basın.

Kurulum

Yukarıda verdiğim “Nexus Hesabı” kısmındaki linke girip dosyayı indirin ve indirdiğiniz voice.assets.bank dosyasını oyun dosyalarının içindeki Sounds\PC klasörüne yapıştırın. Dosyayı atmadan önce orijinal dosyanızın yedeğini aldığınızdan emin olun.

Aynı zamanda daha önceden yazmış olduğum Mount & Blade Bannerlord Mutlaka Yüklenmesi Gereken Modlar makaleme de bakabilirsiniz. Emin olun çok güzel modlar önerdim zaten hepsini bende kullanıyorum.

Aydın Bekoğlu

İstanbul Esenyurt Üniversitesi 2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı mezunu. Şuan Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünde okumakta olan ve hala ne istediğine tam olarak karar verememiş bir insan oğlu.

One thought on “Mount & Blade Bannerlord Türkçe Dublaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir