Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu – Türkçe Dublaj Trailer Çıktı!

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu nun merakla beklenen yeni tanıtımı 4 gün önce yayınlandı. Hikayeden parçalar içeren videonun Türkçe dublaj olarak çıkması nedeniyle “Bir Hırsızın Sonu” macerasındaki seslendirme kadrosuyla da tanışmış oluyoruz.

Tanıtım videosuna geçmeden önce oyun hakkında küçük bir bilgi verelim;

Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyulur. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuların Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.”

Oyun: 27 Nisan 2016 tarihinde çıkacak. Daha Detaylı bilgi için tıklayınız!

Türkçe Tanıtım Fragmanı Aşağıdadır;

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu – Türkçe Dublaj Trailer Çıktı!” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*