1. Anasayfa
  2. HABER

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu – Türkçe Dublaj Trailer Çıktı!

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu – Türkçe Dublaj Trailer Çıktı!
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
2

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu nun merakla beklenen yeni tanıtımı 4 gün önce yayınlandı. Hikayeden parçalar içeren videonun Türkçe dublaj olarak çıkması nedeniyle “Bir Hırsızın Sonu” macerasındaki seslendirme kadrosuyla da tanışmış oluyoruz.

Tanıtım videosuna geçmeden önce oyun hakkında küçük bir bilgi verelim;

Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyulur. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuların Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.”

Oyun: 27 Nisan 2016 tarihinde çıkacak. Daha Detaylı bilgi için tıklayınız!

Türkçe Tanıtım Fragmanı Aşağıdadır;

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 30 Temmuz 2017

    video silinmiş :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir