1. Anasayfa
  2. EĞLENCE

Köpeğini Boğmaya Çalışan Kanguruyu Haşat Eden Adam Videosu!

Köpeğini Boğmaya Çalışan Kanguruyu Haşat Eden Adam Videosu!
Köpeğini Boğmaya Çalışan Kanguruyu Haşat Eden Adam
0

Köpeğini Boğmaya Çalışan Kanguruyu Haşat Eden Adam Videosu!


Avustralya’da köpeğini boğarak öldürmeye çalışan kanguruyu gören adam. Köpeğini yumruk atarak kangurunun elinden kurtardı. Avustralya, barındırdığı hayvan ve hayvan çeşitleri nedeniyle dünyanın en tehlikeli yerlerinden biri. Hatta direk en tehlikeli bölge olarak kabul edebiliriz. Her an size saldıracak bir hayvanla karşılaşma olasılığınızın çok yüksek olduğu bu ülkenin en meşhur hayvanının kanguru olduğunu bilmeyen yoktur herhalde? Köpeğini boğmaya çalışan kangurunun elinden yumruk atarak kurtaran bu adam.  Son günlerde sosyal medyayı kasıp kavurdu. Hemde nasıl kasıp kavurdu. Gelin beraber öğrenelim.

Öncelikle adamın  bir silahı ve yanında da taşımış olduğu bıçağı olduğunu bilelim. Ama bunun yerine daha az can yakıcı yöntem olan yumruk atmayı kullanıyor. Köpeği boğmaya çalışan kangurunun yanına giden adam önce köpeği kurtarıyor. Daha sonra bir boksör gibi hem kanguru hem de adam gardını alıyor. Elini çabuk tutup kangurunun yüzüne bir sefer yumruk atan adam kanguruyu sersemletiyor. Eğer önce davranmamış olsaydı kim bilir kanguru adama ne yapardı. Kanguruların ne kadar savaşçı ve agresif hayvanlar olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Zaten sosyal medyada da diğer hayvanlara veya insanlara dalan kanguruları görebiliyoruz. Ama bu sefer karşısında kişinin sert olduğunu anlamış olacak ki, yumruğu yedikten sonra sersemleyen kanguruyu karşısındaki adama boş gözlerle bir müddet bakıyor.  Daha sonra ise yaşadığı ormana geri dönüyor. Allah’ tan üçünde de bir hasar meydana gelmemiş. Bu arada daha sonra yayınlanan habere göre köpek gayet iyiymiş. İç organlarında sorun yokmuş.


Bluestacks Alternatifi Programlar
Oyunlar’da Çalan Müzikler | Tıklayınız!


Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir