1. Anasayfa
  2. HABER

Need For Speed’ in Merakla Beklenen Oyununun İlk Fragmanı yayınlandı!

Need For Speed’ in Merakla Beklenen Oyununun İlk Fragmanı yayınlandı!
0

Yarış oyunu severlerin, Need for Speed’ in seri ile aynı adı taşıyan son oyununa kavuşmasına artık yalnızca bir hafta kaldı. Oyunun geliştirici ve yayıncı firmaları Ghost Games ile Electronic Arts, bugüne kadar oyunla ilgili pek çok içeriği önceden paylaşarak oyuncuların heyecanını artırmışlardı. Bunlar’ ın arasında kullanılabilecek araç listesi,şarkı listesi ve Reputation sistemi yer alıyor.

Need for Speed artık çok kısa bir zaman sonra oynanabilir hale geleceğinden içerikle ilgili paylaşacak fazla bir şey kalmadı. Ancak bir oyunun en olmazsa olmazlarından çıkış fragmanı’ nın hala ne zaman çıkacağı belli değildi fakat nihayet bu belirsizlik ortadan kalktı çünkü fragman dün yayınlanmış. Need For Speed’in resmi çıkış fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oyunun yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 platformları için 3 Kasım’da çıkacağını, Bilgisayar kullanıcılarının ise bazı nedenlerden dolayı ertelenme sebebi ile 2016’nın ilkbaharı beklemesi gerektiğini söylemekte fayda var.

 

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir