Need For Speed’ in Merakla Beklenen Oyununun İlk Fragmanı yayınlandı!

Yarış oyunu severlerin, Need for Speed’ in seri ile aynı adı taşıyan son oyununa kavuşmasına artık yalnızca bir hafta kaldı. Oyunun geliştirici ve yayıncı firmaları Ghost Games ile Electronic Arts, bugüne kadar oyunla ilgili pek çok içeriği önceden paylaşarak oyuncuların heyecanını artırmışlardı. Bunlar’ ın arasında kullanılabilecek araç listesi,şarkı listesi ve Reputation sistemi yer alıyor.

Need for Speed artık çok kısa bir zaman sonra oynanabilir hale geleceğinden içerikle ilgili paylaşacak fazla bir şey kalmadı. Ancak bir oyunun en olmazsa olmazlarından çıkış fragmanı’ nın hala ne zaman çıkacağı belli değildi fakat nihayet bu belirsizlik ortadan kalktı çünkü fragman dün yayınlanmış. Need For Speed’in resmi çıkış fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oyunun yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 platformları için 3 Kasım’da çıkacağını, Bilgisayar kullanıcılarının ise bazı nedenlerden dolayı ertelenme sebebi ile 2016’nın ilkbaharı beklemesi gerektiğini söylemekte fayda var.

 

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*