1. Anasayfa
  2. KISA FİLM

Altın Vuruş Kısa Animasyon Filmi

Altın Vuruş Kısa Animasyon Filmi
Altın Vuruş
2

Altın Vuruş Kısa Animasyon Filmi


Golden Shot (Altın Vuruş), adıyla çıkan bu başarıla kısa animasyonun yapımcısı Gökalp Gönen ‘dir. Yapımı yaklaşık 1 yıl süren bu yapım, dünya genelinde 200’den fazla seçkide yer almış ve 25 ’ten fazla ödülün sahibi olmuştur.

Bu kısa kaliteli animasyonuna konusuna gelecek olursak;
Kutu kadar evlerinde ışığa muhtaç bir şekilde yaşayan robotlar vardır. Ve bu paslı robotlar bir gün güneşin gelip onları gökyüzüne çıkarttığı günün hayalini kurmaktadırlar. Çünkü küçük lambaların az ışıkları, bunlara hayal kurmaları için yetmemektedir. Fakat her film veya dizide olduğu gibi bu kısa animasyonda da aralarında cesur ve kararlı olan robot vardır. Bu robotlar’ dan bir artık güneşi görmek istemektedir ve bunun içinde hazırlamış olduğu bir planı vardır. Daha fazla anlatmak istemiyorum. Kesinlikle bu kısa filmi izlemelisiniz arkadaşlar.

Keyif almanız dileğiyle…

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Cidden çok iyi bir kısa filmdi :) Arkadaşımızı tebrik etmek gerek.

  2. sonunda hepsi ölüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir