1. Anasayfa
  2. HABER

Steam Kış İndirimleri ‘nin Tarihi Belli Oldu!

Steam Kış İndirimleri ‘nin Tarihi Belli Oldu!
Steam Kış İndirimleri
0

Steam Kış İndirimleri ‘nin Tarihi Belli Oldu!


Her sene düzenlenen yılbaşı indirimlerinin tarihi belli oldu. Bu senede cüzdanlarımız kuruyacak gibi. İndirimler önümüzdeki perşembe günü başlıyor. Yani 22 Aralık ‘ ta başlıyor. Geçen seneyle aynı tarihte başlayacak olan bu seneki indirimler aklımıza şu soruyu getirdi? Geçen senede 22 Aralık’ ta başlamıştı acaba Valve bazı şeyleri rayına oturtmaya mı karar verdi. Bu şu demek oluyor her sene düzenli olarak 22 Aralıkta Steam Kış İndirimleri başlayabilir. Aslında bu hem iyi bir şey hem de kötü.

Bu arada tarihin açıklanmasıyla internet te dolanan söylentiler de doğrulanmış oldu. Zaten bir süredir mağazadan veya pazardan bir şeyler aldığımızda steam bizlere “gizemli kartlar” adı aldıktan hediyeler veriyordu. Aslında bu indirimlerin yakın olduğunun kanıtıymış.


Para veya Bedava Oyun İstemez misiniz? O zaman ne duruyorsunuz tıklayın!


Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir