The Witcher Belgeseli Yayınlandı

The Witcher Belgeseli Yayınlandı


NoClip YouTube kanalın Patreon kampanyasıyla birlikte altı bölümlük bir The Witcher belgeseli çekti ve bu belgeselin ilk bölümü 2 Ekim tarihinde yayınlandı. NoClip kanalı kanalı daha önce de DOOM ‘un geliştirilme süreci, Final Fantasy XIV ‘in dünyaları ve  Rocket League ‘in hikayesi gibi belgeseller çekmişti fakat bu seferki gerçekten çok daha önemli bir belgesel.

Belgeselin ilk bölümü “The Story of CD Projekt” yani “CD Projekt’in Hikayesi” ‘de Oyun Muhabiri O’Dwyer, Varşova ‘ya gidiyor ve CD Projekt Red ‘in kurucu ortaklarından olan Marcin Iwiński ile CD Projekt ‘in kuruluşunu hakkında röportaj yapıyorlar.

Aslında bu belgesel Altı bölümden oluşuyor ve belgeselin yayın takvimi ise belirlenmiş durumda. Takvime göre her 2 günde bir bölüm yayınlayacaklar. Ve şimdiden 5 bölüm yayınlanmış durumda. Son bölüm ise 13 Ekim Cuma günü yani yarın paylaşılacak. Bu belgeselde büyük ihtimalle The Witcher serisinin yeni oyunlarıyla alakalı çok büyük ve ilginç detaylar bizleri bekliyor olacak. Takvime ve yayınlanan/yayınlanacak bölüm adlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2 Ekim Pazartesi: The Story of CD Projekt

4 Ekim Çarşamba:  Remembering The Witcher 1 & 2

6 Ekim Cuma: Creating the World of The Witcher 3

9 Ekim Pazartesi: The Quests of Wild Hunt

11 Ekim Çarşamba: Found in Translation

13 Ekim Cuma: The Devil’s in the Details

Ortalama 25 dakika olan bölümleri Türkçe alt yazılı izlemeniz mümkün. Eğer Türkçe alt yazı daha koyulmamışsa İngilizce alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Kanala Ulaşmak için Tıklayın! Aşağıdaki videoda ilk bölüm arkadaşlar;

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir