1. Anasayfa
  2. BELGESEL

The Witcher Belgeseli Yayınlandı

The Witcher Belgeseli Yayınlandı
The Witcher Belgeseli
0

The Witcher Belgeseli Yayınlandı


NoClip YouTube kanalın Patreon kampanyasıyla birlikte altı bölümlük bir The Witcher belgeseli çekti ve bu belgeselin ilk bölümü 2 Ekim tarihinde yayınlandı. NoClip kanalı kanalı daha önce de DOOM ‘un geliştirilme süreci, Final Fantasy XIV ‘in dünyaları ve  Rocket League ‘in hikayesi gibi belgeseller çekmişti fakat bu seferki gerçekten çok daha önemli bir belgesel.

Belgeselin ilk bölümü “The Story of CD Projekt” yani “CD Projekt’in Hikayesi” ‘de Oyun Muhabiri O’Dwyer, Varşova ‘ya gidiyor ve CD Projekt Red ‘in kurucu ortaklarından olan Marcin Iwiński ile CD Projekt ‘in kuruluşunu hakkında röportaj yapıyorlar.

Aslında bu belgesel Altı bölümden oluşuyor ve belgeselin yayın takvimi ise belirlenmiş durumda. Takvime göre her 2 günde bir bölüm yayınlayacaklar. Ve şimdiden 5 bölüm yayınlanmış durumda. Son bölüm ise 13 Ekim Cuma günü yani yarın paylaşılacak. Bu belgeselde büyük ihtimalle The Witcher serisinin yeni oyunlarıyla alakalı çok büyük ve ilginç detaylar bizleri bekliyor olacak. Takvime ve yayınlanan/yayınlanacak bölüm adlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2 Ekim Pazartesi: The Story of CD Projekt

4 Ekim Çarşamba:  Remembering The Witcher 1 & 2

6 Ekim Cuma: Creating the World of The Witcher 3

9 Ekim Pazartesi: The Quests of Wild Hunt

11 Ekim Çarşamba: Found in Translation

13 Ekim Cuma: The Devil’s in the Details

Ortalama 25 dakika olan bölümleri Türkçe alt yazılı izlemeniz mümkün. Eğer Türkçe alt yazı daha koyulmamışsa İngilizce alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Kanala Ulaşmak için Tıklayın! Aşağıdaki videoda ilk bölüm arkadaşlar;

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir