Pokémon Go İçin Yeni Fragman Geldi!

Pokémon Go şuan Türkiye’ de faaliyette değil fakat Avrupa için çalışmalara başlamış durumdalar. Yakın zamanda  türkiye üzerinden de oynamaya açılacak. Fakat beklemek istemeyenler oyunun apk’ sını bulup indirebilirler. Oyunun apk’ sını indireli 2-3 gün oluyor ve oyunu yeni çıkmış olduğu halde çok beğendim. Zaten oyuna yeni yeni güncellemeler’ de gelecek.

Pokémon Company ve oyunun geliştiricisi Niantic, sanal gerçeklik oyunu olan Pokémon Go için yeni fragman yayımladı. Fragman 1.55 dakikalık ve bu fragmanda, insanlar gerçek hayatta dolaşırken, veya spor yaparken yakalanmayı bekleyen pokémonlar ile karşılaşıyor ve onları telefonlarıyla yakalamaya çalışıyorlar. (Uçan pokémonları toplamak çok zor. Ben 3 tane buldum ve üçü için 15 poketop harcadım :'( )

Pokémon Go

Pokémonlar ile yapılan dövüşler, seviye atlama, ve pokémonların kuluçka dönemine videoda yer vermişler. Şu an Pokémon GO; Kuzey Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’ da oynanabilir durumda. Oyun ücretsiz, fakat daha hızlı ilerlemek istiyorsanız oyun içi itemler mevcut. Yani oyun içi satın alım mevcut durumda. Videoya ise aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*