İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011)

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011)

Evet yanlış duymadınız 2011 yılında ilk sezonu yayınlanması beklenen Wonder Woman dizisi pilot bölümü beğenilmediğinden dolayı iptal edilmişti. Dün Wonder Woman filminin yeni fragmanı yayınlandıktan ve filmin çıkmasına az kaldığından dolayı bu haberi yayınlamak istedim. Zaten uzun zamandır bu haberi paylaşmayı düşünüyordum bugüne kısmetmiş. Benim gibi çoğu insan  Wonder Woman’ ın dizisinin çıkacağını ve sonradan iptal edildiği yeni öğrenmiş olabilir.. Hatta bazılarınız bu yazıyı okurken bile öğrenmiş olabilir. Dizide Wonder Womanı “Adrianne Palicki” oynayacaktı.

Çekime Başlanma ve İptal Edilişi

DC Comics Wonder Woman dizisi için bir kaç kanala başvurmuş ve olumlu yanıt alamamıştı. Son olarak ise NBC kanalıyla anlaşma sağlanmıştı. Fakat akıllarda hala bir soru işareti vardı Wonder Woman’ ın TV dizisi için ilgi toplaması kolay gözükmüyordu. Çünkü bu karakter yakın zaman içinde herkes tarafından bilinmiyordu. Ve öylede oldu.

Mart 2011′ de ise dizinin pilot bölümü çekilmeye başlandı. Wonder Woman dizisinin Eylül 2011 gibi yayına girmesi bekleniyordu ama pilot bölümün çekimlerinden sonra Wonder Woman dizisi sessizliğe gömüldü. Bu sessizlik NBC kanalının açıklamasıyla son bundu. Dizi iptal edilmişti. Bunun nedeni karakterin kıyafetinin ve pilot bölümünün beğenilmemesi oldu. Kaynak: Tıklayınız (İngilizce)

Wonder Woman Dizisi

Bu arada dizinin pilot bölümüne yazının sonundan ulaşabilirsiniz!

Pilot Bölümü İzledikten Sonraki Değerlendirmem!

Adrianne hanım efendimizi severim. Agents Of Shield, G.I Joe, John Wick daha aklıma gelmeyen birçok kaliteli yapımdan tanıyan tanır. Fakat dizinin pilot bölümü izlerken “Diana Prince” karakterine pek uygun olmadığı gördüm. Bu kostümden dolayı veya yazarların kurgusundan dolayı olabilir.

Diğer sıkıntılı konulara gelirsek bir kere dizide 1 sefer bile WW’ nin uçtuğunu görmedim. Bu nedir arkadaş. Bir tane uçak var artık ne deniliyorsa umrumda değil ona binip uçuyor. Uçakla uçan WW’ mi olurmuş 😀 Artı olarak dizinin ilk 6 dakikası içinde kovalamaca sahnesinde normal birini 2 saat yakalayamıyor. Yani birde dizide çok güçsüz göstermişler. Kemer tasarımına geçersek yani doğruluk kemerine, öyle kemer mi olur pullu mullu 😀 Bari Justice League Unlimeted animasyonuna bakarak tasarlasaydınız arkadaş. Animasyon ve arkada gözüken iplere bir şey demeyeceğim çünkü pilot bölüm. Pilot bölümlerde animasyonlar tam olarak bitmez dizi/filmin taslak hali gösterilir. Eğer beğenilirse devamı gelir. Fakat benim gibi WW’ yi bilen kişiler pilot bölümü beğenmedi.


Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

İptal Edilen Wonder Woman Dizisi (2011)” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir