DC Comics Animasyon Arşivi 2
DC Comics Animasyon Arşivi İle Karşınızdayım
1

DC Comics Animasyon Arşivi 2

Merhabalar Yaptıgımız Animasyon arşivinin ardından bir  sürü yeni animasyon çıktı eeee haliyle bizde listeyi güncel hale getirmek istedik ve listeyi tekrardan yapıyoruz.

Batman Bad Blod

Batman Bad Blood
DC Comics Animasyon Arşivi 2

Bat Family’ yi anlatan bu yapımda, animasyon evrenin’ de Bat Family’ e yeni bir karakter olan Batwing ekleniyor .  Film’ de ayrıca Nightwing, Batwoman karakterleri’ de  Bat family’ de yer alıyor .  Villianlar olarak ta filmde Mad Hatter, Black Mask , Talia Al Ghul bulunuyor.

 

Batman vs Robin

Batman Vs Robin

Bu animasyon filmi tahmin edebilceğiniz üzere Daiman Wayne üzrine kurulu .Ayrıca hikayede önemli bir örgüt olan Baykuşlar Divanıda anlatılmaktadır .

Batman : Killing Joke

Batman The Killing Joke

Usta yazar olan Allan More’ un elinden çıkmış en kült Batman çizgi romanı olan Batman : The Killing Joke  hikayesini bilmeyen yoktur. Bilmeyen varsada ayıp etmiş olur :)  Spoiler vermemek için konuya geçmeyeceğim. Film’ de Jokerin geçmişi anlatılırken, Barbara Gordonun’ da ufak bir hikayesi anlatılmaktadır .  Çizgi romanını okuyanların daha ayrı bir zevk alacağı bu yapım, çizgi romanı okumayanların da okumasını sağlayacaktır.

DC Comics Animasyon Arşivi 1′ e Gitmek İçin Tıklayınız!!!

Makaleyi Oyla post
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir