Ücretsiz Steam Key Dağıtıyoruz ! Detaylar İçeride
18

Ücretsiz Steam Key Dağıtıyoruz


Merhabalar, Siz değerli okurlarımız için güzel bir proje düşündük “Ücretsiz Steam Key Dağıtıyoruz” ve elde edilen gelirlerle sizlere random steam key(ler) hediye etmek istiyoruz. Bunu bir dedektiflik gibi düşünebilirsiniz. Yaptığımız plan üzerine bu keylere erişmek için yapmanız gereken tek şey önceden ve ileride yayınlayacağımız makaleleri dikkatle okumak olacak. Çünkü bu keyleri, yazdığımız makaleler içine gömdük. Yeni yayınlanan makalelerden anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir veya siteye girdiğinizde sağ alt kısımda çıkan “Zile basarak” bildirimleri açabilirsiniz.

Steam Key(lerin) İçeriği Nedir?

Vereceğimiz keyler rastgele olacağından; oyun, dlc, oyun içi süreli/süresiz eşya, online oyunlar için içerikler vb. şeyler çıkabilir.

Peki bu Steam Keylere nasıl sahip olacaksınız ?

Makale uzunluğuna göre key sayısı değişmektedir. Ve sabit bir nokta da yer almıyor resimler maalesef. Neredeyse 200’den fazla key ile sizlere bu projeyi sunmak istiyoruz. İlerleyen zamanlarda key adeti artabilir daha kaliteli oyun(lar) verebiliriz. Keylerin hiçbiri kullanılmamıştır. Verdiğimiz linke tıkladığınızda otomatik olarak sizleri resmi Steam Sitesinden key aktifleştirme sayfasına atacaktır. Örnek bir görüntü;

Ücretsiz Steam Key Dağıtıyoruz TechnoVadi

Gördüğünüz gibi verdiğimiz resimlere tıklayarak otomatik olarak steam’in sitesinden keyleri aktif edebileceksiniz. Sadece ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu işi yaparken sizlere daha iyi oyunlar ve keyler dağıtmak amacı ile link.tl servisini kullanmış bulunmaktayız. (İleride çok şikayet gelirse kaldırırız :) ) Kullanıp kullanmama tercihinize saygımız sonsuzdur. Fakat bu hizmeti sunarken sizlere bir gelir karşılığında daha iyilerini verebilmek amacımız. Sizden bizlere bu konuda anlayış göstereceğinizi umuyoruz.

Konu içerikleri ile alakasız yazı ve linkler olacak mı ?

Hayır konu içlerinde alakasız ve gereksiz metin ve cümleler yer almayacaktır. Sadece üstte de belirttiğimiz gibi makale içinde reklam gibi ufak banner resimlerde olacaktır linkler. Okuyucu kitlemizi rahatsız etmemek için en uygun tekniğin bu olduğunu düşündük.

Bir keyi kaç kişi kullanabilir ?

Bir keyi sadece 1 kişi aktifleştirmek için kullanabilir. Tekrarlanması halinde aktifleştirme ekranında sizlere uyarı verecektir. Sizleri iki yada üç key için bu işe sürüklemiyoruz. Yaklaşık olarak 200‘ün üstünde keyimiz ile tüm okurlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Elde edilecek gelirler ile tabii ki daha fazla key ve oyunları dağıtmaya sizler için devam edeceğiz.

Son olarak ” WhatsApp Plus Nedir ve Nasıl Kullanılır? ” adlı makalemize de göz atabilirsiniz. :)

Paylaşımlarda yer alan görüntü

TechnoVadi Steam Key
Makaleyi Oyla post

Boş vakitlerinde technovadi.com sitesinde makale yayınlayan birisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (18)

Popüler Yorumlar
 1. cs go oyun kodu yollanabilir mi peki sizin tarafınızdan ?

 2. Site açılmıyor derken?

 3. 13 Ekim 2019

  Steam cüzdan verebilirmisiniz ?

Yapılan Yorumlar
 1. 30 Mart 2024

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

 2. 13 Ekim 2019

  Steam cüzdan verebilirmisiniz ?

 3. rica etsem steam key verebilirmisiniz

 4. Rica etsem Cüzdan kodu veya oyun kodu verebilirmisiniz

 5. cs go oyun kodu yollanabilir mi peki sizin tarafınızdan ?

 6. ücretsiz steam kodu için tıklayın butonu çalışmıyor ? bide cs go oyun kodu var mı sorusuna cevap gelmedi 2-3 gün içinde lazım ondan yazıyorum :)

 7. Daha elinize steam cüzdan kodu geçmedi sanırsam ?

 8. Steam cüzdan kodu alabilir miyim varsa ?

 9. açılmıyor site

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir