1. Anasayfa
  2. OYUN

PUBG Mobile Lite 8.Sezon Güncellemeleri

PUBG Mobile Lite 8.Sezon Güncellemeleri
0

PUBG Mobile Lite 8.sezon güncellemeleri, 7. sezonun bitişiyle birlikte oyuncularda bir merak konusu haline gelmiştir. 8.sezonda bizi neler bekliyor?


Pubg Mobile Lite 8.sezon en yeni silah kostümleri, karakteriniz için kıyafetler ve şapkalar ile birlikte gelecektir. 7.sezonun sonunda aldığınız ödüller gibi bu sezonun sonunda da rütbenize göre çeşitli kasalar kazanma imkanı bulacaksınız. 8.sezon toplam 3 ay sürecek. Tüm oyuncuların mevcut aşamaları sıfırlanacak. Bu sezonda önceki sezonlar gibi iki paket şeklinde kullanıma sunulacak. Elite upgrade ve elite upgrade plus paketlerinden birini alarak ödül havuzunuzu genişletebilir, birbirinden değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz. Paketler sayesinde elite görevlerini açabilir ve aşamanızı kolayca geliştirebilirsiniz. PlayerUnknown Battleground Royale Pass rütbesi yükseldikçe kazandığınız ödül sayısı artmaya başlayacak. Paketlerin içeriği tamamen ücretli oyun içi aksesuarlar içermektedir.


PlayerUnknown Battleground Winner Pass Kolay Görev Lisansı ile birlikte zorlu görevleri herkesten 1 hafta önce açabilir ve haftada 2 görev kartı alabilirsiniz. Art arda alacağınız Winner Pass içeriğiyle özel Winner Pass hizmet nişanı kilidini açabilirsiniz. Winner Pass sahibi takım arkadaşınızla birlikte oynadığınız takdirde daha fazla bonus puan kazanabilir ve aşamaları daha hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Altın paket kutusunu satın alarak değerli aksesuarlardan birini kazanabilirsiniz.


pubg mobile lite 8.sezon

Pubg Mobile Lite Rütbeleri


PUBG Mobile Lite Sezon 8 Ödülleri


  • Bronz V’den Bronz I – Bronz Sandık
  • Gümüş V’den Gümüş I – Gümüş Sandık
  • Altın V’den Altın I – Altın Sandık
  • Platin V’den Platinum I – Platin Sandık
  • Elmas V’den Elmas I – Elmas Sandık
  • Taç V’den Taç I – Taç Sandığı
  • As- As Sandık
  • Fatih – Fatih Sandığı

PUBG Mobile Lite 8.sezon güncellemeleri ile birlikte ücretsiz Winner Pass paketi ekstra deneyim kazanmanızı sağlayacak exp kartı ve BP içermektedir. 8.Sezon Winner Pass, ödülleri ile birlikte yeni sezonda sizleri bekliyor.


PUBG Mobile Lite 8.sezon çıkış tarihi


Pubg Mobile Lite’in 8.sezonu 1 Ekim 2020’de çıkmıştı. Önceki sezon gibi yeni sezonun da önümüzdeki üç ay sürmesi ve 31 Aralık’ta bitmesi bekleniyor.


Diğer ilgili yazılarımız aşağıdadır:

Makaleyi Oyla post

Ben Cemal Yıldırım. Yazılım kariyerime 13 yaşımda başladım ve Yazılım Geliştirici olarak devam etmekteyim. C, C++, C#, JAVA, JavaScript, PHP, E-Mailing Sistemleri, SQL, MongoDB ve ayrıca en popüler Framework'lerden olan; React.JS, Angular.JS, Vue.JS gibi güncel yazılım dili ve geliştiricileri ile daha hızlı ve profesyonel projeler geliştirmeyi sağlıyorum. Şu sıralar bir yazılım mimarisi ve tasarım modeli olan ve son zamanlarda kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış MicroService mimarisi ile ve daha çok bu mimari ile adını sık duyduğumuz Docker, Kubernetes, RabbitMQ ve Kafka, Ocelot Gateway yapıları ile ilgilenmekteyim. Ayrıca technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan bir insan evladıyım.. ;) İş sorguları için; [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Güncel CV için; https://1drv.ms/b/s!Al2P1iPuq62Sgq5Ya9dF13P6Qt0xSw?e=O7IehT linkinden CV'me ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir