1. Anasayfa
  2. MAKALE

4 Ay’a Kadar Bedava Apple Music Kazanın

4 Ay’a Kadar Bedava Apple Music Kazanın
4 Ay'a Kadar Bedava Apple Music - TechnoVadi
0

4 Ay’a Kadar Bedava Apple Music


Shazam uygulaması sınırlı bir süreliğine “4 Ay’a Kadar Bedava Apple Music” kampanyası ile karşımızda. Kampanyaya katılmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken Shazam uygulamasını App Store üzerinden indirip, resimde gördüğünüz gibi sol üst köşeden Kütüphane sekmesine tıklamak.


İlgili Yazı: Venividiwon ile Para Kazan

4 Ay'a Kadar Bedava Apple Music - Shazam

Daha sonra karşınıza 4 ay’a kadar ücretsiz Apple Music aboneliği edinin seçeneği çıkacak. Try Now / Şimdi Dene butonuna basınız. Butona bastıktan sonra tekrar Try It Free butonuna basın.

Eğer telefonunuzda Apple Music yüklü değil ise alttaki görseldeki gibi bir uyarıyla karşılaşacaksınız. Show in App Store’a basıp Apple Music uygulamasını edinebilirsiniz.

4 Ay'a Kadar Apple Music - Apple Music İndir

İndirdikten sonra aşağıdaki ekranla karşılaşmassanız, Shazam‘a girip aynı işlemleri tekrar ediniz. Eğer kodunuzu başka bir kişiyle paylaşmak istiyorsanız Cancel butonuna basıp kodunuzu görebilirsiniz. Biz kodu gizledik. :)

Tebrikler, Kodu girdikten sonra Shazam size 4 ay’a kadar rastgele Apple Music üyeliği hediye ediyor. Bizim şansımıza 1 aylık Apple Music üyeliği çıktı :) Üyeliğinizin tadını çıkarın.

4 Ay'a Kadar Bedava Apple Music - technovadi

Makaleyi Oyla post

Ben Cemal Yıldırım. Yazılım kariyerime 13 yaşımda başladım ve Yazılım Geliştirici olarak devam etmekteyim. C, C++, C#, JAVA, JavaScript, PHP, E-Mailing Sistemleri, SQL, MongoDB ve ayrıca en popüler Framework'lerden olan; React.JS, Angular.JS, Vue.JS gibi güncel yazılım dili ve geliştiricileri ile daha hızlı ve profesyonel projeler geliştirmeyi sağlıyorum. Şu sıralar bir yazılım mimarisi ve tasarım modeli olan ve son zamanlarda kullanımı ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış MicroService mimarisi ile ve daha çok bu mimari ile adını sık duyduğumuz Docker, Kubernetes, RabbitMQ ve Kafka, Ocelot Gateway yapıları ile ilgilenmekteyim. Ayrıca technovadi.com sitesinde makaleler yayınlayan bir insan evladıyım.. ;) İş sorguları için; [email protected] mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Güncel CV için; https://1drv.ms/b/s!Al2P1iPuq62Sgq5Ya9dF13P6Qt0xSw?e=O7IehT linkinden CV'me ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir