1. Anasayfa
  2. PARA KAZAN

İnternet’den Para Kazanma

İnternet’den Para Kazanma
1

 

Herkese merhaba millet. Bu son zamanlarda İnternet  ile heran istediğimiz bilgiye  ulaşabiliyoruz örneğin ‘Online alışveriş, film, müzik ve video gibi birçok bilgiye ulaşabiliyoruz. Peki sizce İnternet’ten para kazanabilir miyiz ???

Tabikide para kananabilmek için birçok yol var örneğin ‘YouTube’  gibi paylaşım siteleri ama sadece Link paylaşarak parakazanma sizce daha kolay ve güzel değil mi??

İşte tamda bu iş için bir site var ‘Link.tl’ ‘Link.tl’ Sizin linklerinizi izler ve her tıklanan Link için belli bir miktar para verir. Gelelim Sitenin Nasıl Çalıştığına

İste sizin herhangi bir verdiğiniz link’i kısaltır siz bu link’i arkadaş çevrenize verirseniz ve tıklanır ise belli bir miktar para kazanırsınız.

sitenin detaylı anlatımı için Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=rTt757T-dME&ab_channel=GameTv

  • Eğer siz siteye üye olduktan sonra bir referans linki verirseniz ve arkadaşınız o link ten üye olursa ve para kazanırsa arkadaşınızın kazancının %40 site gelir :)
  • SiteLinki: http://link.tl
  • Benim Referans ‘Link im :http://link.tl/?r=84529 isteyen arkadaşlar bu link ten de kayıt olabilir ama kazançlarının %40 bana gelir tıklamak size bağlı bir zorunluluk yoktur :)
5/5 - (1 Oy)
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yepyeni bir oyun “Gerçek Çiftlik” Ödeme puanı yok, kur oranları oldukça iyi günlük bonus http://www.gercekciftlik.com/register.php?ref=3742 bu linkten üye olursanız çok sevinirim. Bir bakın : ) Oyun Oyna Para Kazan 2017 Bir Deneyin !!!!! http://oyun-parakazan.blogspot.com.tr/2017/06/gercek-ciftlik-ilk-kayt-olanlar-daha.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir