1. Anasayfa
  2. FİLM

Avatar 2′ in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Avatar 2′ in Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Avatar 2' in Çıkış Tarihi Belli Oldu
0

Avatar 2′ in Çıkış Tarihi Belli Oldu


Avatar 2′ in Çıkış Tarihi Belli Oldu. Avatar’ ın ilk filmi 2009 yılında çıktığında ben daha 7. Sınıfa gidiyordum. İlk defa bir filmi  3D olarak izleyecektik. Üstelik ben okulda izleyecektim. Fiyatı ise 5 TL idi. Evet yanlış duymadınız 5 TL’ ye 3D film:) Çıktığı dönemde Avatar çok büyük bir yankı oluşturdu. Hatta film çıktıktan 1-2 sene sonra oyunu bile çıktı :) O zamanlar korsan oyun ünlüydü tabi nerdeee steam tarzı dijital platformlar. Kutulu desek, kutulu oyunlar şuan bile pahalı satılıyor. Bizde gidip 25 TL’ ye oyunu bilgisayarcıdan korsan satın almıştık. Arada dvd’ ler bozuk veya eksik çıkabiliyordu o zamanlar. Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok. Oyununu oynamayan varsa mutlaka oynasın. En azından bir göz gezdirin.

Avatar 2' in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Saygı değer yönetmenimiz “James Cameron” a bu başarı yeterli gelmedi ve ikinci filmin çalışmalarına başlamak istedi. İstediği gibi’ de oldu. Son zamanlarda Avatar 2 ile ilgili bir çok yalan yanlış veya doğru haberler duymaya başladık. Fox sonunda filmin çıkış tarihini açıkladı. Amerika’ da 21 Aralık 2018 tarihinde vizyona girilmesi bekleniyor. Imdb sitesinden kontrol edebilirisiniz!

Vala benim fikrimi sorarsanız filmin üçüncüsü veya dördüncüsü çıkacak deseler onları bile merakla beklerim :) Cidden çıktığı dönemde kendi tarzındaki filmleri yerle bir etmişti ve hâlâda en iyi 3D film olarak geçmekte. Size birde kötü haberi vereyim. James abimiz ikinci filmin 3D olmamasında ısrarcı :'( Şahsen ben ikinci filminde 3D olarak çıkmasını isterdim. O havada süzülme sahnelerini falan tekrardan yaşamak isterdim. Bakalım filmin çıkışına daha çok var gibi gözüküyor. Eminim ki yeni haberler gelmeye devam edecektir.


Beleş Oyun veya Para Kazanmak İstemez misiniz? O Halde Tıklayın!


Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir