Twitchde Yayın İzleyerek Oyun veya Steam Key Kazan

Twitchde Yayın İzleyerek Oyun veya Steam Key Kazan mak İstemez misiniz?


Bu yazımda bir program veya siteyi tanıtmayacağım. Daha doğrusu direk para/oyun veren bir siteyi tanıtmayacağım. Bildiğiniz gibi Twitch ‘de botlar ve eklentiler mevcut. Bu özellikler sayesinde komut belirleyerek bir çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz veya oluşturabilirsiniz. Yaklaşık 1 ay önce açılmış bir kanal var ve adı ise ZeL4Ever.  Ve bu kanalı izledikçe bilet kazanıyorsunuz. Fakat kanalın canlı yayında yani online olması gerekiyor. İlk zamanlarda dakika başı 1 bilet kazanabilirken şimdi 5 dakikada 1 bilet kazanma hakkınız var. Bunun nedeni izleyicilerin artması vs. Bu biletleri nasıl kasacağım diye merak etmeyin yayın sonu çekilişler falan düzenlendiğinden kazanan kişiye belli bir miktarda bilet veriliyor. Yani sadece izleyerek değil yayın sonu katılacağınız çekilişler yardımıyla da bilet kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Peki bu biletler ile ne alabilirsiniz? Aşağıdaki resimden hepsini öğrenebilirsiniz.
Twitchde Yayın İzleyerek Oyun veya Steam Key Kazan
Şimdi gelelim bu hediyeleri nasıl alabileceğinize; Resimde dendiği gibi “!steamcuzdan3” dediğinizde isteğiniz panele düşüyor. Yayın sonu ise “ZeL4Ever” sizi Discord ‘a davet ediyor. Hesabınız gerçek mi yoksa fake hesap mı anlamak için. Unutmadan seçtiğiniz hediyeyi 1 hafta içinde almanız lazım yoksa panelden siliniyor ve biletleriniz boşa gitmiş oluyor. Aşağıda benim almış olduğum 3 TL lik kodu görebilirsiniz.Twitchde Yayın İzleyerek Oyun veya Steam Key Kazan

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*