1. Anasayfa
  2. OYUN

Resident Evil 7 Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Resident Evil 7 Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Açıklandı!
Biohazard
0

Resident Evil 7 Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Resident Evil 7 bu sene pc’ leri çok zorlayacak;

Capcom, 2017 yılının başında sunmayı planladığı yeni oyunu Resident Evil 7′ nin resmi Bilgisayar sistem gereksinimlerini steam aracılığıyla açıkladı. Oyunun Bilgisayar’ daki minimum ve önerilen sistem gereksinimleri dudak uçuklatan cinsten. Ben ve benim gibi sistemi olanların vay haline. Önce BF, sonra FIFA şimdide RE iyi bir sistem istiyor. Minumum sistem gereksinimleri bile en az 2000 TL’ lik bir sistem isterken birde önerilen sistem gereksinimlerine bakmayı unutmayın :D Sistem Gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz!
   Bu arada oyunu PlayStation VR ile de oynama imkanınız olacak. Oyun, 24 Ocak 2017′ de PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisayar için çıkışını yapacak.

Sistem Gereksinimleri

Minumum:

İşletim Sistemi: WINDOWS 7,8,8.1,10 64-BIT
İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: 30 FPS oyuncuları 1080p CPU/GPU optimizasyonunu sağlamak için low texture veya set streaming textures kapatmaları gerekmektedir. Oyun aktivasyonu nu sağlamak için *internet* gereklidir. Ayrıca oyun daha geliştirme aşamasındadır. Yani betada’ dır. İlerleyen zamanlarda sistem gereksinimleri değişebilir.

Önerilen:

İşletim Sistemi: WINDOWS 7,8,8.1,10 64-BIT
İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4GHz or AMD or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280X or better
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: “1080P CPU/GPU at 60FPS “Oyun aktivasyonu nu sağlamak için *internet* gereklidir. Ayrıca oyun daha geliştirme aşamasındadır. Yani betada’ dır. İlerleyen zamanlarda sistem gereksinimleri değişebilir.”

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir