Legend Online Kader Botu – Wartool

Legend Online Kader Botu – Wartool


Legend Online ‘da sürekli kader ‘e bakmak zor iştir. Bunun için sizlere “Legend Online Kader Botu – Wartool” ‘u sunuyorum. Aslında bu sadece kader botu değil, Peri Adası Botu gibi şeyleride içinde barındırıyor. Neyse lafı fazla uzatmadan kuruluma geçelim.

Programı indirdikten sonra rar ‘dan çıkartıyorsunuz. Rar ‘dan çıkan dosyalar arasından “Wartool.exe” ‘yi yönetici olarak çalıştırın. Program ilk açıldığında ingilizce olarak karşınıza çıkacaktır. Ayarlar ‘dan Türkçeyi seçip programı yeniden başlatın. Program tekrardan açıldığında oyuna girin ve Kader sekmesini açın. Programı açmadan önce 2-3 kader bulun daha sonra birleştirin. Çıkan yazıda “Tekrar Gösterme” ‘yi seçip kapatın. Daha sonra programa girelim ve “F4” tuşuna basalım. Açılan sekmede 3 tane ayar bulunmakta.


Sitemize Daha yakından bakmak istemiz misiniz?
Facebook Sayfamıza Ulaşmak için Tıklayın!


 • Eğer düşük kaderleri satmak istiyorsanız buna basın.
 • Vip iseniz tikleyin değilseniz tiklesenizde bir şey farketmez.
 • Son olarak ise program Turuncu ve Kırmızı kaderleri otomatik olarak birleştirsinmi. Şahsen ben bunu denedim çalışmadı sizde denemeyin.

En altta ise çalıştır a basın. Programı kapatmak istediğinizde klavyeden “Shift+Esc” tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor. Aksi halde programdan çıkmakta çok zorlanırsınız.

2.1.7.7 versiyonunu indirmek için Tıklayın!

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Legend Online Kader Botu – Wartool” için 9 yorum

 • 25 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:09
  Permalink

  Ben açınca bilgisayar deliriyor kendi kendine bir yerlere tıklıyor yeni sekmeler falan açıyor ne yapmalıyım?? Lütfen yardımcı olun 🙁

  Yanıtla
  • 26 Aralık 2017 tarihinde, saat 10:56
   Permalink

   Çözünürlüğünüz nedir? Bilgisayar monitörü nedir bir de ekranı zoom lu olarak mı kullanıyorsunuz?

   Yanıtla
 • 09 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:37
  Permalink

  benim önüme kader deil peri botu çıkıyor ?

  Yanıtla
  • 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 11:10
   Permalink

   Makalede anlattığım gibi. Programı açtıktan sonra “Kader Sekmesini” seçmeniz gerekiyor. Program varsayılan olarak “Peri Botu” sekmesiyle başlıyor zaten.

   Yanıtla
 • 20 Mart 2018 tarihinde, saat 16:33
  Permalink

  Ben programı yönetici olarak çalıştırıyorum sonra açılıyor ama oyuna girdiğimde kader sekmesine gelip çalıştırıyorum diyor ki kader bulunamadı zoom %100 diyor bende %100 yapıyorum yine aynı sorunu yapıyor yine kader bulunamadı diyor acaba yeni güncellemede kapatıldımı ? cevap yazarsanız sevinirim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*