Legend Online Kader Botu Kullanımı – Wartool Kader Botu
Legend Online Kader Botu - Wartool
27

Legend Online Kader Botu – Wartool


“Hala Günceldir! 21.11.2020” Legend Onlineda sürekli kadere bakmak çok zor bir iştir. Aslında değil ama meşakkatli çok zaman alan bir iş. Bunun için sizlere “Legend Online Kader Botu – Wartool” ‘u sunuyorum. Aslında bu programda sadece kader botu yok, Peri Adası Botu gibi bir çok özellikleri de içinde barındırıyor. Şahsen ben bazen Legend Online Peri Botunu da kullanıyorum. Çokta işime yarıyor. Neyse lafı fazla uzatmadan isterseniz kuruluma geçelim.

 1. Wartool Kader Botu indirdikten sonra rar’dan çıkartıyorsunuz. Daha sonra rar’dan çıkan dosyalar arasından “Wartool.exe” ‘yi yönetici olarak çalıştırın.
 2. Program ilk açıldığında İngilizce olarak karşınıza çıkacaktır. Ayarlar’dan Türkçeyi seçip programı yeniden başlatın.
 3. Program tekrardan açıldığında oyuna girin ve Kader sekmesini açın.
 4. Programı aktifleştirmeden (Wartool Kader Botu sekmesi) önce 2-3 tane kader bulun ve daha sonra bunları birleştirin. Birleştirmek istediğinizde çıkan yazıda “Tekrar Gösterme” ‘yi seçip kapatın.
 5. Daha sonra Wartool Kader Botu sekmesi açıkken “F4” tuşuna basalım ve ayar kısmına ulaşalım. Açılan sekmede 3 tane ayar bulunmakta.

Sitemize(TechnoVadi) Daha yakından bakmak istemiz misiniz?
Facebook Sayfamıza Ulaşmak için Tıklayın!


 • Eğer düşük kaderleri satmak istiyorsanız bunu aktifleştirin.
 • VIP iseniz seçeneği VIP seçeneğini aktifleştirin, değilseniz aktif hale getirseniz bile bir şey fark etmeyecektir.
 • Son olarak ise program Turuncu ve Kırmızı kaderleri otomatik olarak birleştirsin mi bunu ister aktifleştirin ister aktifleştirmeyin. Şahsen ben bunu denediğimde bende çalışmadı. Belki sizde çalışır.

Bütün ayarları yaptıktan sonra en altta ise çalıştıra basın. İşiniz bittiğinde Legend Online Kader Botunu kapatmak istediğinizde klavyeden “Shift+Esc” tuşlarına aynı anda basmanız gerekmekte. Aksi halde programdan çıkmakta çok zorlanırsınız.

2.1.7.7 versiyonunu indirmek için Tıklayın!

2.2.3.4 versiyonunu için Tıklayın!

5/5 - (3 Oy)

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (27)

Popüler Yorumlar
 1. 100% zoom yapin diyor atamiyorum ne yapmaliyim, hizli giristen giriyorum

 2. hocam kader bulunamadı %100 zoom yapınız diyo hızlı girişte de böyle normal nette de her türlü tam ekranı denedim olmuyo

 3. Virüs programının bazı dosyaları silmediğinden emin misiniz? Geçen gün indirip test ettim program hala çalışıyor.

Yapılan Yorumlar
 1. konuyu günceller misin artık çalışmıyor. teşekkürler7

 2. 100% zoom yapin diyor atamiyorum ne yapmaliyim, hizli giristen giriyorum

  • Program kaderleri veya peri için kullanıyorsanız onları bulamıyor tam ekran yapmayı, çözünürlük değiştirmeyi deneyin bunlarda olmazsa tarayıcıdan girin oyuna. Aynı sorun bende de oluyordu.

 3. güncel hala çalışıyor eyw admin adamsın

 4. 03 Ocak 2021

  teşekkürler admin botu açıyorum yemek yiyorum, dışarı çıkıyorum film falan izliyorum uğraşmama bile gerek kalmıyor. Tek sıkıntı var oda bazen bot çöküyor ve tekrar açmak zorunda kalıyorum buda senin sorunun değil nede olsa başkasının botu. Keşke sende yazsan :)

 5. 29 Kasım 2020

  Kader değilde peri için kullanıoyurm ben

 6. 21 Kasım 2020

  Çok teşekkürler sayenizde oturdum yerden kader kasabileceğim :)

 7. kırmızı ve turuncuları birleştirme dediğimde turuncu ve kırmızıyı birleştiremediği için yes yazıp onaylamam gereken yerde kalıyor bu yüzden başından ayrılıp gidersem 2 tane sarı çıkana kadar çalışmış oluyor bi tavsiyeniz varmı ben şahsen slotlar dolana kadar çalışmasa bile 1 2 saat çalışması taraftarıyım

  • Merhaba bende böyle bir sorun olmuyordu. O yes-no kısmında program otomatik olarak no’yu seçiyor. Eğer “kırmızı ve turuncuları birleştirme” seçeneğini seçerseniz. Sizde büyük ihtimal bulmuyor bu kısmı. Görüntü ayarları ile oynayıp tekrar deneyin derim. Ben 2 gün boyunca çalıştırdığımı bilirim(sarı ve kırmızılar dolana kadar).

 8. %100 zoom diyor giremiyoruz

 9. hocam kader bulunamadı %100 zoom yapınız diyo hızlı girişte de böyle normal nette de her türlü tam ekranı denedim olmuyo

 10. indirme linkini ben bulamıyorum

 11. Virüs programının bazı dosyaları silmediğinden emin misiniz? Geçen gün indirip test ettim program hala çalışıyor.

 12. Cant find wb folder gibi bir hatayla karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz

 13. Ben programı yönetici olarak çalıştırıyorum sonra açılıyor ama oyuna girdiğimde kader sekmesine gelip çalıştırıyorum diyor ki kader bulunamadı zoom %100 diyor bende %100 yapıyorum yine aynı sorunu yapıyor yine kader bulunamadı diyor acaba yeni güncellemede kapatıldımı ? cevap yazarsanız sevinirim

 14. benim önüme kader deil peri botu çıkıyor ?

  • Makalede anlattığım gibi. Programı açtıktan sonra “Kader Sekmesini” seçmeniz gerekiyor. Program varsayılan olarak “Peri Botu” sekmesiyle başlıyor zaten.

 15. Ben açınca bilgisayar deliriyor kendi kendine bir yerlere tıklıyor yeni sekmeler falan açıyor ne yapmalıyım?? Lütfen yardımcı olun :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir