1. Anasayfa
  2. İNTERNET

Meraklikafa.com Nedir? Meraklı Kafa Site İçeriği Neler?

Meraklikafa.com Nedir? Meraklı Kafa Site İçeriği Neler?
Meraklı Kafa
1

Meraklı Kafa “Meraklikafa.com” Nedir? Kimdir?

Meraklı Kafa bir HKS ürünüdür. Gündemdeki güncel, ilgi çekici, teknoloji haberleri ve eğlenceli kişilik testleri sitemizde bulabilirsiniz.

Meraklikafa.com sizleri yanıltmadan en doğru ve güncel haberleri size sunmaktadır. Henüz ekip kadrosu yeni yeni toplanmakta olup her geçen gün artmaktadır. 2015 yılında girdiğimiz blog ve habercilik medyasında birçok platformda ve sitede makale yazarlığı ve editörlüğü yaptık. Bu denli sitemizdeki bilgiler HKS güvencesi altındadır.

Meraklikafa.com Sitesinde’ki Kişilik Testleri Nedir?

Çoğumuz okul hayatı boyunca gördüğü sınav stresi yüzünden eğitimi sonrasında karşısına çıkacak olan testlerden elinden geldiğince uzak durmaya çalışmıştır. Meraklikafa.com sitesindeki kişilik testleri hiç gözünüzü korkutmasına gerek yok. Çünkü buradaki cevaplayacağınız 5-10 soru sizi hem eğlendirecek hemde sonucunda göreceğiniz size özel sonuçla da şaşırtacak.

Neden Meraklikafa.com?

Bu soruya cevabımız oldukça samimi olacaktır. Çünkü çok uzun bir hikayesi yok. Ne bir isimden türedi ne de satın alındı. HKS ekibi olarak biz ismimizi duyurabileceğimiz bir site kuracağımızı kararlaştırdığımız zaman isim arayışlarına girdik.

Sitemizin içerikleri ve amacı hem gündem, hem ilgi çekici konular, hem teknoloji ve hemde ziyaretçilerin vakit geçirebileceği bir ortam yaratmaktı. Bu yüzden bu isimde kararlaştırdık.

Makaleyi Oyla post
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. insanlar arasında genellikle çok meraklı olanlar vardır onlarda biraz meraklarını en az seviyeye indirseler iyi olur meraklı arkadaşları ama severiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir