1. Anasayfa
  2. PARA KAZAN

Venividiwon ile Para Kazan

Venividiwon ile Para Kazan
Veniwidiwon ile Para Kazan
3

Venividiwon ile Para Kazan


Uzun bir aradan sonra tekrardan “Para Kazan” konusu ile karşınızdayım ve bahsedeceğim bu sistemin adı Venividiwon. Bu anlatacağım sistem ile belli bir oranda para kazanmanız mümkün. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda bu sitede bir çok kazanç yönteminden bahsettim. Bahsettiğim yöntemlerden bazıları hala kazandırmaya devam ederken bazıları ise scam’a dönüşmüş durumda. Eğer daha önceden paylaştığımız diğer yöntemleri bilmeyenleriniz varsa tıklayın!

Veniwidiwon ile Para Kazan

Anlatıma geçmeden önce vereceğim bu linkten kayıt olabilirsiniz. Kayıt Linki için tıklayın! Siteye bütün bilgilerinizi doğru bir şekilde yazarak kayıt olduktan sonra “Doğrulama için Telefon Numarası gerekiyor”. Hem anında 5 TL kazanmak için hemde ileride karşılaşacağınız Anket ve Reklamlara daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için “Profil” bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Profil bilgilerinizi eklemek ve düzenlemek için yapmanız gerekenler çok basit;

–Profil ve İlgi Alanları–

Sağ üst kısımda bulunan adınızın yazdığı yere tıklıyorsunuz ve açılan sekmede “Profilim” yazısına tıklıyorsunuz. Profilim sayfasında “Kişisel Bilgiler” altında bulunan boş yerlere bilgilerinizi doldurduktan sonra alt kısımda bulunan “Kaydet” butonuna basmanız yeterli. Sağ kısımda bulunan “Adres Bilgileri” kısmına geldiğimizde ise, eğer 5 TL’yi almak istiyorsanız doldurmanız gerekiyor. Adres bilgilerini doğru doldurup doldurmamak sizin tercihinize kalmış bir şey :). Eğer adres bilgilerini doldurmamayı seçerseniz ve para çekimi sırasında sizden adres bilgilerinizi isterse yazarsınız.

Kişişel Bilgiler ve Adres Bilgileri alanlarını doldurduktan sonra “İlgilendiklerim” alanını doldurmanız gerekiyor. Bunun için Profilim sekmesinin yanında bulunan İlgilendiklerim sekmesine tıklamanız gerekiyor. Bu sekmede ilgi alanlarınızı belirleyebiliyorsunuz. Daha hızlı ve  daha çok reklam almak istiyorsanız bu alanda bulunan her şeyi seçmenizi öneririm.. Şahsen ben hepsini seçtim :) En son ise bir tane profil fotoğrafı belirlemeniz gerekiyor. Profil fotoğrafınızı da ekledikten sonra profil doluluk oranınız %100 olduysa 5 TL’yi anında kasanıza bırakıyor.

Referans / Arkadaş Öner

Bu işlemi de hallettikten sonra gelelim “Referans” kısmına. Yine aynı şekilde sağ üstte bulunan isminize tıkladığınızda bir sekme açılıyor ve açılan bu sekmede “Arkadaş Öner” yazıyor. Bu sekmeye tıkladığınızda aşağıda bulunan resimdeki gibi bir alanla karşılaşacaksınız. “Yeni Arkadaş Öner” kısmında gördüğünüz üzere referans linkiniz bulunuyor. Dilerseniz alt kısımda bulunan “Sosyal medyada paylaşın” kısmında otomatik bir şekilde referans linkinizi paylaşabilirsiniz.

Veniwidiwon ile Para Kazan 1

Kasa ve Reklamlardan Para Kazanma

Sol menüde bulunan “Kasa” yazısına tıklayarak kasanızda bulunan altın miktarını öğrenebilirsiniz ve yine aynı sayfada bulunan “Ödeme Talebi” sekmesinde ödeme isteği yollayabilirsiniz. Kasamızdan da bahsettiğimize göre geçelim nasıl altın/para kazanabileceğinize;  İlk olarak vereceğim bu linkten uygulamayı indiriyorsunuz. İndirme Linki. Uygulamayı indirdikten sonra açıp hesabımıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptığınızda direk reklam sekmesiyle karşılaşıyorsunuz. İzleyebileceğiniz bir reklam varsa veya katılabileceğiniz bir anket buradan ulaşabilirsiniz.

Veniwidiwon ile Para Kazan 2

Makaleyi Oyla post

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ve Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldum. 2022 Eylül - 2024 Şubat tarihleri arasında BackEnd Dev(PHP-Laravel, Python- Django) olarak çalıştım. Şuan bir yerde çalışmıyorum. Backend konusundak kendimi geliştirmek için kurs ve eğitimler alıyorum. Github hesabım: https://github.com/bekogluaydin

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. 23 Mart 2024

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

  2. site falan ortada yok tamamen kapattılar kepengi boşa aramayın.

  3. 11 Ocak 2019

    10 TL kazandım 2 ayda. Programda ne kadar çok aktif olursanız ve refiniz ne kadar çok olursa daha fazla kaznaırsnınız :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir